Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök egy fiúnak ha folyton néz, és miért nem mer odajönni hozzám ha igen?

Figyelt kérdés
Suliban egy srác nagyon tetszik nekem,és ő is szokott nézegetni...Egy folyosón is vagyunk,általában a közelében vagyok bnőimmel,és akkor mondják h folyton odanéz mikor nem figyelek...Meg szemezgetni is szoktunk,de az ritkább...Elég visszafogottabb fiúnak tűnik,de focista,azoknak van ego-juk,miért nem mer leszólítani?:S Én nem fogok hozzá odamenni,mert egyrészt van annyi tartásom hogy a fiú szaladjon utánam(ha akar) ha meg mégse jövök be neki nincs kedvem pofára esni...:) Segítsetek!!Mit csináljak akkor?Mosolyogjak,vagy mit? És szerintetek bejövök neki?Többen mondták hogy lehet hogy attól tart hogy nem lenne esélye..De ezt nem hiszem..Segítsetek légyszii.:S
2009. szept. 13. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hány évesek vagytok (gondolom 14-17) szerintem, próbáld kicsit rávezetni ha nem mer lépni (én is ilyen vagyok sajna :S,) pl kacsintsál a szemeddel vagy nem tom, mosolyogj rá, mert ha biztos lesz a dolgában lépni fog (valószínűleg)
2009. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a barátnőid nélkül?

Hm?

2009. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem ül mellette senki, akkor valamelyik órán valami indokkal odaülhestz mellé. Mosolyogj rá,szemezz vele stb. Lehet félénk a srác és ha nem vállna be akkor szerintem menj te oda hozzá.Ha tetszik neked is akkor hagyd a francba a tartásod és szolitsd le:D 18/F
2009. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon köszi a válaszokat,megpróbálok mindent,majd elválik:))
2009. szept. 13. 18:18
 5/6 anonim válasza:

Szerintem dobj egy nagy mosolyt, és ne legyenek gátlásaid nyugodtan menj oda hozzá, és kérdezz Tőle valamit teljesen hétköznapit...

Attól, hogy focista nem biztos, hogy hatalmas az ego-ja... :)

2009. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2009. szept. 14. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!