Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi okbol lajkolgatja egy 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okbol lajkolgatja egy 32 eves pasi egy 16 eves csajnak a kepet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 17:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hogy fajulhat el a vilag, hogy egy 32 eves pasi egy 16 eves kiscsajjal kavar...
2013. márc. 8. 17:48
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom mi bajotok van én múltkor dugtam meg egy 16 éves csajt..mmm de jót szexeltünk.Azt mondja imádja a farkam.Most mondjak neki nemet?Miközbe ő akarja a szexet?


34/F

2013. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát csakis perverz lehet! Milyen hülyeség ez! Miért perverz már rögtön az, aki 30x évesen fiatalabb lányokat kedvel? Az én párom 15 évvel idősebb nálam és teljesen normális. Nem perverz, nem csal meg, nem idióta, stb... Mennyi hülye van itt..
2013. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!


És odáig, hogy fajulhat el a világ, hogy a csajok hagyják, hogy seggbeb*sszák őket? Hát mennyivel jobb már az...

Na meg, hogy tizenévesek szopnak össze vissza? Ez elfogadható? A normális kapcsolat az nem, csak mert idősebb?

2013. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!