Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálom a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálom a nőket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egész ott kezdődött,hogy még tavaly együtt voltam kb fél évig egy lánnyal,és ő nagyon csúnyán becsapott,igaz h hülye voltam,utólag már nagyon összeállt a kép,viszont nagyon szerelmes voltam,igy minden szavát elhittem!

Azóta képtelen vagyok bárkire is ránézni,hiába nézünk vmi jó csajt facebookon a haverokkal,csak annyit tudok hozzáfűzni ez is ugyanolyan undorító büdös f.asz.szopó kur.va mint a többi!

Csajozás sem megy azóta,flegmázok,bunkóskodom az összes csajjal,mert véleményem szerint egyik sem érdemli meg még azt sem h kedvesen szóljak hozzá!

Egyszerűen képtelen vagyok ezen a gondolkodáson változtatni!

Előre is elnézést ha vkit megbántottam,akinek nem inge.. :)

Köszi a válaszokat!


2013. márc. 8. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
2013. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 rododendron ***** válasza:
90%
Ez idővel el fog múlni, főleg ha körülötted már mindenkinek lesz csaja. Nyilván nem minden nő ilyen. Azt, hogy neked pont sikerült egy ilyenbe beletrafálnod nem lehet visszacsinálni, de legalább tanultál belőle és legközelebb jobban figyelsz az apró jelekre. A másik, hogy lehet nem fészbukon kéne nézni a csajokat, a normális lányok nem fb-n élik az életüket.
2013. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

általánosíthatsz,

"f.asz.szopó kur.va " hát végül erre biztos fognak kelleni

na én is így állhatnék a férfiakhoz, de akkor csak a magam ellensége lennék

Te is az leszel, nekem ugyan mindegy mit csinálsz, Te döntésed N

2013. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésedben a válasz: "Az egész ott kezdődött,hogy még tavaly együtt voltam kb fél évig egy lánnyal,és ő nagyon csúnyán becsapott..."

Van aki az ilyesmit félvárról veszi, van, akit annyira megvisel, hogy még hónapokkal, évekkel később is ezen rágódik, vagy legalábbis hatással van az életére.

Félsz, hogy megint megbántanak, vagy még mindig az az ominózus lány jár az eszedben.

Csalódások sajnos érhetik, sőt érik is az embert. A nők (meg a férfiak) nem ördögök, nem is angyalok. Vannak ilyenek is, olyanok is. A mai világban meg amúgy is nehéz normális kapcsolatot létesíteni, hozzánk illő párt találni.

Nem kell teljesen elzárkózni, de túl hamar túlságosan megbízni sem a másikban. A csalódásokat meg meg kell tanulni kezelni és előbb-utóbb túl kell lépni rajtuk, mert az élet nem vár ránk.

2013. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Mert egy egocentrikus nárcisztikus balfék vagy, akit egyszer átejtettek, és annyira megsajnálta magát, hogy inkább egy egész nemet megutált ahelyett, hogy összeszedte volna magát a földről. Ugyanakkor gondolkodni is elfelejtettél, és még csak eszedbe sem jutott, hogy három és félmilliárd nőt ( köztük édesanyádat, nagymamákat, nagynéniket, lánytesókat, mindenféle nő-rokont, lányhaverokat, exbarátnőket) egy szemét nő alapján lek.rvázni nem kicsit bigott és undorító dolog. Én nem hiszek abban, hogy "a sorsom tett engem olyan elcs.szetté, amilyen most vagyok", ugyanis ez marhaság. Emberek tízezrei csalódnak a preferált nem egy-egy képviselőiben nap mint nap, mégis képesek túltenni magukat rajta, anélkül, hogy kollektíven megutáljanak egy rasszot, egy nemet, vagy egy vallási irányzat képviselőit. Azt nem te választod meg, hogy melyik nemhez vonzódsz, vagy hogy az életben milyen helyzetbe kerülsz, de hogy ezeket hogyan reagálod le, az már igen, az totálisan a te döntésed. Én nem akarlak megbántani, mert látom, hogy eléggé zavar téged ez a dolog, viszont egyáltalán nem támogatom, hogy magadat mártírszerepben tünteted fel, mikor nyilvánvalóan a hatalmas egód, az önbecsülésed (és az azon esett csorba) és a szüklátókörűséged az, ami a probléma gyökere, nem pedig az, hogy egyszer egy csaj szemét volt veled. Sajnálom.
2013. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Talán mert a fiúkat szereted?
2013. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
2013. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igaza van, kö*csög az összes csak mutogassák magukat fotózkodnak jobbról balról mindenféle méretű tükörben mindenféle hülye fejet vágnak, és mindig azzal dugnak, akivel nem kellene és ezt később meg is bánják, hülye marha NŐK, aki igazán szeretné őket, azt meg leszarják, így lehet megutálni az összeset!
2014. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előző vok,, De igazából nem szabad így érezni, mert a nőnek férfira van szüksége, a férfinak meg nőre és ezen semmi nem változtat.
2014. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Na akkor mi előtt itt tartanánk nem kell kipontozni a kérdezőt ! Kedves kérdező megértem a problémádat, sajnos ez egy unodrító érzés amikor átvágják az embert! Már ismerkedni se lehet normálisan, mert az embernek munka idő alatt nem nagyon van arra idelye hogy csajozzon élőben, főleg ha faluba lakik és nulla infrastruktúra. Ezáltal marad az internet , ahol sok a kamu csaj, sok csaj , sőt rengeteg azt hiszi ha kidobja a lökhárítóit vagy egy kis tangába feszűl, akkor már mindenki az övék. ( Vannak iszonyatosan ritka kivételek) Aztán a másik réteg, a mami papi kedvenc kislánya, 18-20 évesen nincs önálló döntésük, mert a szüleiken élősködnek, ahelyett hogy saját élethez kapnának és nem a papira meg a maira hallgatnának egész életükben, ezáltal ha meg is ismerkedik az ember egy ilyen nővel, az már tuti pofára esés illetve ejt a nő . Aztán van egy harmadik réteg is és egyben ez a legundorítóbb és ez az a réteg az amikor nem is egy túl helyes nőről van szó, de ő a királynőnek adja elő magát , meg ismerkedik veled meg minden, aztán rajtad kívűl 20 fasz.ra vár még aztán sunyi módon kijelenti neked hogy nem fog működni a kapcsolat idézem a következő tapasztalatokat ( " később , eggyre ritkábban ír vissza, hirtelen mindíg valami dolga akad amikor veled kéne hogy foglalkozzon , illetve kijelenti hogy ő még nem kész a kapcsolatra ( magyarúl etet de sehol semmi) aztán kiderűl a végén hogy mással kavar, bizonyos oldalakra akt fotókat tesz ki magáról , közben egy olyan nőről van szó aki örülhetne ha egy egyszerű férfival beérhetné de ebbe a rétegbe megint előjön a nagyobbra vágyás ) Dióhéjban ennyi ez a legundorítóbb réteg! Aztán van egy negyedik réteg is ez is egy szörnyen undorító sőt alattomos réteg , ez a réteg pedig az amelyik a ( smileykkel bombázó, telefonon felhívó így szeretlek úgy szeretlek, ha pedig taliról van szó nem szól semmit, tehát ez a negyedik réteg az amelyik a facebookon, badoon, hotdogchaten meg még sorolhatnám milyen oldalakon élik a párkapcsolatukat, de a fejükben meg nem fordullna az hogy élőre fordulljon a helyzet! Sorolhatnék még pár réteget , de ide sorolnék még legutolsó sorba egy ötödik réteget is , azok a nők akik azt hirdetik magukról hogy nem egy éjszakás kalandot keresnek, meg kerüljék őket a sex éhes férfiak meg ők komoly kapcsolatot keresnek , aztán mikor rá írsz ilyen célból hogy te is komoly kapcsolatot keresel, nem ír, nem válaszól, átnéz rajtad, úgy hogy nem is ismer, közben megint csak kiderűl hogy ez csak egy jó reklám hogy a csaj jó színekben adja elő magát közbe nem ez a valóság ! Szóval mielőtt a nők kijelentenék hogy a férfiak egy sex éhes átvágós kihasználós nem, előtte elkéne azon gondolkodni ha kidobod a lökhárítóidat, tangába feszúlsz, illetve direkt úgy nyílvánultok meg hogy okot adjatok erre, gondolkodjatok el azon amiket felsoroltam , és majd rájöttök hogy mi miért van, mert az hogy normális férfiak kiakadást ezek a tényezők okozzák az garantált ! ( Mégegyszer elmondom vannak kivételek, de nem kell kipontozni a kérdezőt ha ki van akadva, mert jogos amiket ír, főleg ha sok ilyet tapasztalt !
2015. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!