Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőgyűlölő lettem, mert nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölő lettem, mert nekik csak a jó pasik kellenek, jogosan utálom a nőket szerintetek?

Figyelt kérdés

Főleg ezzel a 10-20-on éves korosztállyal van tapasztalom, egyiket sem tudnám szeretni, mert nagyon felszínesek és csak a jó pasiknak adnak esélyt, csak a jó pasikkal kedvesek és az átlagos vagy csúnya srácokat kigúnyolják, kinevetik, megalázzák csak. Elegem van, rosszul vagyok, ha meglátok egy szép lányt, minél szebb, annál jobban utálom és úgy sajnálom, hogy nem lehet nőket bántani, mert ők az ártatla angyalkák, amikor itt is csak álszent nőszemélyek vannak, akik képesek a képedbe hazudni, hogy nekik nem a külső számít és, hogy egy csúnya srácnak is lehet szép barátnője.

Azt nem értem, ha nekik van joguk kigúnyolni egy fiút,a kkor mi fiúk miért bánunk velünk olyan jól miért engedjük őket előre a buszon vagy az ajtónál? Miért kell velük úgy báűnni, mintha ártatlan kis angyalkák lennéke, amikor hihetetlenül felszínesek és kegyetlenek a nem szép fiúkkal és lányokkkal szemben is akár. Elvárnak egy csomó mindent a fiúktól, de ők kb semmit nem nyújtanaka a csinos pofikájukon meg pinájukon kívül.

Ja és a vicc, hgoy minden csúnya lány helyes pasira vágyik és ez tök terméeszetes dolog, de ha egy csúnya fiú szép barátnőre vágyik egyből ő a gonosz, meg mit képzel ő magáról? Hányok tőlete lányok! Tisztelet a ritka kivételnek, akik párkapcsolatban élnek, vagy nem ilyenek jellemre, bár ritka sajnos a rendes lány manapság.



2012. dec. 18. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
68%
Nem olvastam el a részletezést. Tudom anélkül is, hogy te az a hülyegyerek vagy, aki hasonló lérdésekkel árasztja el az oldalt.
2012. dec. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
82%
Jól van haver. Ma is áldoztál a nőgyülölet oltárán, mehetsz aludni.
2012. dec. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem a nőket kéne hibáztatnod mert te egy lúzer vagy. Ha van dumád akkor akár a legszebb nőket is megkaphatod ha ronda is vagy akkor is. Tanulj másoktól hogy ők hogyan tolják azt gyakorolj és ne itt sírj mert az senkit nem érdekel...


21/F

2012. dec. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, általában egyetértek abban, hogy kifordultak magukból az elmúlt 10-20 évben a nők, de ez már tőled is sok.
2012. dec. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
78%
Te még szabadon mászkálhatsz a világban? Rég el kellett volna zárni téged gumiszobába...
2012. dec. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
80%
Na menj, kérj anyucitól egy bögre kakaót aztán alvás.
2012. dec. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
84%
3-as válaszoló, azért azt elmondanám neked, hogy a duma önmagában mit sem ér. A karakter, aki mondja és ahogyan mondja a szöveget, az az igazán lényeges. Ezt sajnos tapasztalatból kell, hogy mondjam neked.
2012. dec. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
64%
4-es, időnként jólesik kimondani/leírni azt, amit az ember valójában gondol. "Odakint" nem lehet, legalább akkor itt.Én meg tudom érteni a kifakadását, mert arra az embertelen érzéketlenségre, amit sokan manapság művelnek közülük, egyszerűen nincs mentség!
2012. dec. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
69%
Én éppen ezért szeretem a nőket. :-)
2012. dec. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
34%
Miért szereted a nőket? Ezekért a hülyeségekért?
2012. dec. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!