Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem leszek szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem leszek szerelmes? Nincsenek érzéseim?

Figyelt kérdés

Akiket az ellenkező nemből megismerek,elhívnak valahova, jól érzem magam velük,szimpatikusnak tűnnek.. Aztán amikor felmerül a dolog, hogy szeretnék, hogy A barátnő legyek, akkor hirtelen feleszmélek, hogy bármennyire is jól érzem magam velük, kedvesek, aranyosak meg minden, de nem akarok semmit tőlük. És ez mindig így van.

Nem hinném, hogy a nagy igényeim miatt van ez, mert nincsenek nagy igényeim,csak valami mindig hiányzik ebből az egészből.

Kétségbeejtő, hogy sosem fogok találkozni senkivel, akinél éreznék is valamit.



2013. márc. 8. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is sokáig így voltam aztán 21 évesen találkoztam egy lánnyal aki iránt éreztem. :) Sajnos csúnya vége lett aztán de remélem hogy lesz majd más. Szóval nem kell feladni :) 23/F
2013. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán visszariadsz a "felelősségtől", a lehetőségtől, lehet, hogy lelkileg még nem állsz készen. Vagy esetleg van valamilyen tudat alatti félelmed, nem tudom. De az is lehet, hogy szimplán válogatós vagy (talán akaratod ellenére), csak ennek még nem ébredtél a tudatára, és mindig találsz valamilyen indokot, hogy az illető miért nem elég jó.
2013. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne temesd magad,mert lehet,hogy csak az igazi partnert nem találtad meg még ehhez
2013. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Végülis nem arról van szó,hogy kifutok az időből,mert még "csak" 19 vagyok,de azért fura látni,hogy a környezetemben ez mindenkinél "működik", csak nálam nem.
2013. márc. 8. 21:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, van ilyen. Én már jó pár éve nem tudtam senkibe beleszeretni, de előtte meg volt hogy évekig szerelmes voltam, amolyan őrülten-fájó-boldogító módon. Azért remélem, mostmár hamar leszek megint. 21/L
2013. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj nem csak te vagy így vele, még ha szimpatikusnak is tűnik a srác, akkor sem érzek iránta semmit, nem úgy megyek randizni, hogy várom, hogy láthassam, hanem kedvtelenül.
2013. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan vagyunk ezzel így. De azért nem reménytelen, én lehúztam 11 évet egy pasi mellett. :)
2013. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

az a valami elárulom mi:

-tökösség, határozottság, irányító-készség, alfahímség


nah ez. de lehet nem vagy olyan szép hogy igazi köménymag állatok próbálkoznának nálad :/

2013. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

# 8: Ne hidd. Ez hülyeség. Amiről a kérdező ír, az inkább kötődési probléma, pszichés oka van, általában a kisgyerekkorból hozzuk.

Nekem annyi alfahím udvarolt már, de hozzájuk sem tudtam kötődni.

2013. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kedves kérdező! Ne ess kétségbe! És a világért se kezdd el keresgélni az igazit, vagy áltatni magad, hogy szerelmes vagy. Várjál türelmesen, és jön majd valaki akiért tényleg mindent megtennél. Már abból látszik, hogy vannak érzéseid, hogy aggódsz emiatt :)Akkor fog jönni az igazi, mikor tényleg nem számítasz rá. Sok szerencsét/boldog szerelmet!:)) Puxx: emotional
2013. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!