Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincsenek érzéseim? Szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek érzéseim? Szerintem viszonylag sok barátom volt már, de egyikbe sem voltam még szerelmes! 2 hónapnál nem volt hosszabb kapcsolatom.

Figyelt kérdés
Egyszer éreztem úgy hogy nagyon szeretek valakit.De azzal a fiúval sosem léptem kapcsolatba,csak virtuálisan.De őt is viszonylag könnyen eltudtam felejteni!Az első barátommal is ez volt a helyzet.Mi lehet a baj velem?Értem sokan oda voltak már, de én ha nagyon akartam sem tudtam viszonozni!( ne értsetek férre nem vagyok lezbikus)Vissza vezethető ez arra hogy a szüleim elváltak, és az apám miatt nem bízok meg 100%osan a fiúkban? vagy nincsenek érzéseim?MIértnem tudok ragaszkodni senkihez sem? pedig nagyon szeretnék, de hamar elbizonytalanodok.Veltek történt már ilyen?Van rá gyógymód? 16L
2010. dec. 6. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
vannak érzéseid csak nem vagy szerelmes,nem el erőltetni mindennek eljön az ideje.
2010. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig téged választ ki egy fiú és kezdeményez, de neked lehet hogy alapból egyikük sem tetszett, csak úgy hagytad hogy összejöjjetek. Keress te egy srácot akit tényleg el tudnál képzelni barátodnak és add meg neki te a kezdőlökéseket, akár kezdeményezz te is nyugodtan, nem szégyen az.
2010. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy későn érő típus vagy, és még igazán nem érintett meg senki.

Más érzelmeid rendesen vannak? Ragaszkodsz a szüleidhez, barátaidhoz?


Ha úgy érzed, hogy egyáltalán nincsenek érzelmeid, menj el pszichológushoz (TB alapon is lehet, csak az eléggé gyenge, meg lusta - de talán használ valamit).


Létezik olyan enyhe autizmus és más hasonló betegség, amelynek hasonlók a tünetei.

2010. dec. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!