Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Titeket is elhanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket is elhanyagol a barátnőtök, ha pasija lesz?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmmel mindig kicsit eltávolodunk egymástól,ha valamelyikünk összejön egy sráccal.

2013. márc. 8. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2013. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem! Nekem mindig ő az első..és ez van oda-vissza.:)
2013. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, milyen a szitu. De különben meg általában ez így szokott lenni, de nem mindegy a mértéke.


Most mivel a barátommal csak hétvégén találkozunk, akkor természetesen vele vagyok, de hétközben simán ráérek. Be is mentem a barátnőmhöz, telefonálgattunk is, persze megosztva, vele aztán a barátommal, mert így volt megszokva. Ennek ellenére, hogy én mentem a barátnőm után meg kerestem azt merte mondani, hogy én elhanyagoltam őt. Még jó, hogy mindig én utaztam 25 km-t én fizettem az útra és még fel is mentem hozzá gyalog a központból és én hanyagoltam el. -.- Ő meg alapból leszart úgy hogy nincs pasija, nagyon "szerelmes" volt folyton valakibe és mindig csak arról beszélt, az hogy velem mi volt nem érdekelte. Aztán jött a barátom, valahogy érthető hogy azért aztán többet szerettem volna a barátommal beszélni és nem az ő rinyáját hallgatni, engem pedig szinte soha nem kérdezett meg hogy hogy vagyok és rohadtul irigy volt amikor azt látta hogy boldog vagyok, meg is mondta: őt zavarta. S legutóbbi beszélgetésünkből kiderült, amikor mondtam neki hogy te leszarsz engem tulajdonképp és ez már nem új keletű, nem is cáfolta meg egy szóval sem.


Igaz, ez már kicsit más kategória, ő tőle szimplán az önzősége és leszarása miatt távolodtam el, de a barátomra fogta az egészet illetve rám. Igazából csak indok kellett neki.

2013. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Soha! Sőt annál többet vagyunk együtt,mert feltétlenül mindent meg kell beszélnünk egymással.. ez nálunk is szintén oda-vissza van :)
2013. márc. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tönkrement a barátságunk. :s
2013. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!