Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha van barátnőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha van barátnőtök, akkor ti magatoknak nem veritek ki akkor sem ha pár napig nem találkoztok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
De.
2013. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor is, ha mindennap szexelünk is mellette ... :-P
2013. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát ez engem is érdekel mert szerintem olyan sértő hogy szexelünk vagy ha nem akkor orál és mégis kiveri nekem ez úgy jön le mintha nem lennék neki elég jó vagy nem lennék elég!
2013. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Klauka:D válasza:
én lány vagyok és nem tiltom a pasimat hogy kiverje akkor mikor nem vagyok ott sőt ha előttem csinálja még izgatóbb :D de ő nem akarja sőt nekem meg nem engedi hogy magamnak csináljam
2013. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3: Nem azért maszturbálunk, mert azzal a szexet helyettesítjük. Az egy másfajta örömforrás, amit te nem tudsz nyújtani. Nem valami helyett van, hanem mellette.

Kb. úgy gondolj rá, hogy szeretsz enni: de szeretsz marhapörköltet is enni, meg dobos tortát is. Mind a kettő evés, de bármennyi pörköltet is eszel, egy szelet tortát még kívánhatsz mellette.

2013. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A legutóbbi válaszadónak van igaza. A pszichológiai és az orvostudományi kutatások szerint azok a párok, ahol kölcsönösen engedték egymásnak a felek a maszturbálást, kiegyensúlyozottabbak és harmonikusabbak voltak. A maszturbálás egészséges és az önmagadhoz, a testedhez való viszonyt erősíti. A kapcsolatnak mindenképpen rosszat tesz, ha a másik fél nem engedi, hogy az egyiknek szexuális magánélete legyen a kapcsolaton belül, és valószínűleg önzés, birtoklási vágy áll mögötte. "Mivel velem vagy, mostantól minden élvezeted az enyém, nem lehet saját élvezeted." Ez nem helyes, a szabadság korlátozása, és a másik fél elnyomása.
2014. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!