Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van gyógymód a nőgyűlöletből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van gyógymód a nőgyűlöletből?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi a túl sok csalódástól és a mai nők viselkedésétől nőgyűlölő lett és ezért csak kihasználja a nőket, hogyan tud újra megbízni egy nőben és újra hinni a komoly párkapcsolatokban és az őszinte szerelemben?
2013. márc. 8. 23:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerencsére bennem soha nem lappangtak ilyen dolgok...


Ha átvertek, akkor nem úgy mentem neki az új kapcsolatnak, hogy jajj... Most majd jól kihasználom a Nőt... Máson/"ártatlan" emberen töltsem ki a sérelmeim???

Hanem bizalommal, optimizmussal, persze, jártam ugyan úgy... :D



Nyilván magadban kellene az okot keresni, nem a Nőket hibáztatni, akik átvágtak Téged...

Persze, gondolom könnyebb az ellenkező nemet okolni...

2013. márc. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Engem is vágtak át férfiak elég csúnyán, szóval nem kellene általánosítani, férfiak közt is van ugyanannyi sunyi görény mint a nők között. Te meg valamiért pont őket fogod ki, amiről speciel nem én tehetek, nekem már 5 éve van párom, és nem verném át soha, tisztelem és szeretem. Szóval ha minden nő szemét lenne nem lennének normális párkapcsolatok, de vannak!
2013. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként a válaszok le- illetve felpontozottságából egész szépen látszik, hogy nem te vagy az egyetlen önsajnáló nőgyűlölő mártír az oldalon :) Adjatok pacsit egymásnak.
2013. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jaja, egyszerűbb mást hibáztatni, mint magatokba nézni.
2013. márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Empátia, beszélgess sokat lányokkal, és rájössz, hogy a "másik oldalnak" is megvannak a saját problémái, az ő életük sem tökéletes és jobban megérted, mit miért csinálnak.
2013. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!