Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi és lelki okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi és lelki okból kifojólag emós szeretnék lenni de nem a pirszinges fajta eretvagdosós. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
NEM BIZTOS HOGY JÓ KATEGÓRIA. ne itéljetek el ez miatt
2013. márc. 10. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem vagy több, mint 12.
2013. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel mindenki lehetne emós, csak valakinek van egyénisége és nem menekül bele ezekbe. Neked az mitől lenne jobb, hogy emós vagy Max kinevetnek, és még emósabb leszel.
2013. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
fontold meg az érvagdosást
2013. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

milyen az emós torta???

felvágja magát...:D


te meg pont a legfontosabb ismérvüket hagynád ki??

2013. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hordj olyan ruhákat, mint az emosok!
2013. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jaj öreg, ne szórakozz már...


fiú vagyok, a múltkor a metrón utaztam és kiszúrtam egy egész csinos emos csajt... az igazság az, hogy baromságnak tartom az elvet, de némelyik egész dögös tud lenni.. szóval ott ült a csaj X lábakkal magába roskadva, ahogy kell.. szemezünk egy ideje, aztán a Blahára értünk, ahol fölállt, hogy leszálljon.. fiú volt baze:D


szóval ha mondasz 3 nyomós és értelmes indokot, hogy miért lesz jobb, ha emo leszel, akkor nem röhöglek ki!

2013. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jolvan inkább hagyjuk még nem rendeztem le a dolgot de megtaláltem a belső egyensúlaomat és átgondoltam mégegyszer. már nem akarok emós lenni mert nem akarom se a szüleimet sem pedig a barátaimat megijeszteni. de azért kössz a leszóló komikat.
2013. márc. 15. 11:49
 8/9 anonim ***** válasza:
ha leszóló válaszra van szükséged, ez a társaság mindig a rendelkezésedre áll;)
2013. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az már igaz :D
2013. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!