Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben hogy reagáljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek rajzolok "meglepetésként", úgy értem őt és magamat rajzolom le. Egyenlőre csak ő van kész. Nem bírtam megállni hogy ne mutassam meg neki mielőtt teljesen kész vagyok az egésszel, őszinte leszek és bevallom egy kis ösztökélésre vártam és dicséretre.Ez már nem az első hogy rajzolok neki ajándékba. De most a reakciója teljesen ledöbbentett. Teljesen azt vártam kicsattan majd az örömtől. ennek ellenére elkezdte mondani ,hogy az arca kicsit furcsa, itt az orra túl közel van a szájához..a szemre konkrétan ki is mondta hogy nem tetszik..teljesen ledöbbentem, nem tudtam hogy reagáljak és csak kínosan mosolyogtam és mondtam neki hogy aham rendben akkor majd kijavítom, pedig már elég régóta együtt vagyunk..nem vagyok rossz rajzoló, jobb mint az átlag, persze sok ember van aki milliószor jobban rajzol nálam, úgy gondolom egy arcképet kb. 90%-os pontossággal, felismerhetőséggel le tudok rajzolni, de ezt így nem akarom megmondani neki, még így is hülyén érzem magam hogy ide írom mert neki is, meg talán aki ezt olvassa annak is az jön le hogy egy nagyképű ember vagyok aki el van telve magával, pedig nem..de még ha tényleg pocsék rajzot adnék akkor sem ezt vártam tőle, ő ha egy pálcikaembereket rajzolna egymás mellé és azt mondaná ezek mi vagyunk, minden bizonnyal nevetnék, és mondanám nagyon kreatív, de egy szóval se mondanám neki hogy ez a kis karika a feje akar lenni? mert aránytalan a testet jelző vonalkához...egyszerűen csak örülnék neki, hiszen ez egy kedves gesztus..még mindig nagyon zavar, és őszintén szólva most úgy vagyok hogy legszívesebben összegyűrném és kihajítanám a kukába az egészet. és soha többé az eszembe nem ötlene hogy akármit is rajzoljak, vagy saját kezűleg csináljak neki.

2013. márc. 10. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
nézd, ő nem a rajzodat minősítette, egyszerűen nőből van és nem volt magával megelégedve a rajzon, nem találta magát elég szépnek rajta
2013. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a rajzzal van a baja,tudod a nők nagyrésze a tükörképével sincs megelégedve és annyira pontosat,te sem tudnál alkotni.
2013. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Közben ezt már Ursula is leírta.
2013. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ursula, én is rajzolok, és ha nem is sikerül teljes pontosságal lerajzolnom valamit vagy valakit, akkor is dicséretet kapok. Pedig nálam is vannak sokkal profibbak.


Visszatérve... Fogalmam nincs a barátnöd miért volt ekkora tahó. Más téren azért tud elismerö és kedves lenni?:DD

2013. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ursula és foley válasza nagyon igaz, ez most így leesett. Teljesen igaz.

Viszont a te válaszodban is van igazság. Ha én kapok valami szépet, különösképpen a barátnőmtől nem az az első hogy elmondom mi nem tetszik benne. És ha elmondom azt is később, és tapintatosan. Egyszer mondtam egy ajándékra hogy jó meg minden de nincs rá szükségem. Aztán utána szabályosan sz*rul éreztem magam..

2013. márc. 10. 21:03
 6/9 anonim ***** válasza:
a barátnőd egyszerűen bunkó
2013. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként kedves, meg minden és tud elismerő lenni persze...Talán ezért is döbbentett most meg...
2013. márc. 10. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Ha az én barátom tudna rajzolni, és lerajzolna engem, elsö reakcióm az lenne,hogy szép gesztus töle, a rajzát meg agyba-föbe dicsérném. És lány vagyok:)

De mások vagyunk...

2013. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát igen ez nekem is jobban esett volna.:D

de ott a másik lehetőség is, hogy lett csak segíteni akart.. fogalmam sincs.

2013. márc. 10. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!