Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor 13 éves voltam, már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor 13 éves voltam, már egy csomó velemkorú csaj bulikba járt, pasizott, stb. Én még dínó figurákkal játszottam. Ez ciki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Inkább ez lenne a normális, semmiről nem maradsz le hidd el
2009. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Én meg barbiztam a húgommal. Most mégis van barátom és úgy, hogy előtte nem ment rajtam végig a fél iskola. Jobb így szerintem. :) Neked is. 21/l
2009. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
13 éves koromban én is barbiztam a barátnőmmel! bár minket is érdekeltek a bulik a fiúk,de nem engedtek minket még bulizni,amit akkor elég rosszul fogadtunk,de visszagondolva így volt a helyes a szüleink részéről:)
2009. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

13 éves kromban én is barbiztam a környékbeli barátnőkkel, na, meg társasoztunk állandóan.. Engem 18 éves koromig nem is érdekeltek a férfiak.. És akkor is, úgy hívta fél magára valaki a figyelmem... :)

18 bőven elmúltam mikor először volt testi kapcsolatom..

Szerintem ez így volt jó.. És hidd el, 18-23 éves korodig garantáltan ki tudod élni magad...

Én most 25 vagyok, és most volt az első házassági évfordulom augusztusba..

Ne foglalkozz senkivel...

Hidd el, érdemes élvezni a gyerekkort..

A pasizásra lesz még idő.. Legalább nem csalódsz olyan korán a férfiakban... :)

Ezt a legjobb szándékkal írtam le neked. :)

2009. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Az a ciki, hogy képtelen vagy mérlegelni magadban ezt a dolgot és nem tudod eldönteni, hogy ciki-e. Hogy a francba tehetsz fel egy ilyen kérdést, amikor 1: tudod, hogy milyen válaszok fognak érkezni, 2: te magad is tudod a választ.
2009. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

szia!

Hát szerintem is az a normális ha ennyi idősen dínókkal játszol és nem pedig a discóba töltöd az időd nagy részét. Arról nem is beszélve hogy manapság az ilyen 12-13 éves kislányok azt hiszik attól menők meg felnőttek hogy discóba járnak meg mindenkivel összefekszenek.

kiakasztóak tudnak lenni.:)aztán nagykorukba mi lesz velük?

2009. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. :-) Én 17 vagyok, de kb. 14-15 évesen kezdtem el egyáltalán arra gondolni, hogy fiúk is vannak a földön, aztán 16 évesen mentem először szórakozóhelyre, koncertekre, talán már túlzásba is viszem a koncertezést...:D na de lényeg, hogy ne foglalkozz azzal, hogy mások mit csinálnak. Gyerekek vagyunk, viselkedjünk is úgy. :) Ők az abnormálisok, nem te, majd idővel átlátod. :)
2009. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja hogy már elmúltál 13?:D Akkor bocs, úgy értettem hirtelen, hogy még annyi vagy. :)
2009. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ciki
2009. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen az.:/ éretlen voltál / vagy...
2009. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!