Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha nem merek az osztályba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Davide96 kérdése:

Ciki ha nem merek az osztályban leszólítani egy csaj hogy nagyon tetszik? 15/F

Figyelt kérdés
Nagyon szép ragyogó arca van.szép formás test.Hogyan mondjam el hogy tetszik? Kérlek válaszolj normálisan.Vas megye
2010. szept. 27. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ciki
2010. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne "leszólítsd", ne azzal kezdd, hogy nagyon tetszik stb. hanem a szünetekben, iskola után, msn-en stb. keresd a társaságát, beszélgess vele - és ha látsz jeleket, hogy lelkesen fogadja a kezdeményezést, rátérhetsz az érzéseidre (de ne rohand le a lányt!)
2010. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem ne akard leszólítani hanem légy a barátja és ha ez megvan hívd el moziba vagy jó indok ismerkedésre hogy valamelyik tantárgyból segítsen és jöjjön át


remélem segítettem

2010. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Osztályon belüli erőszaaaak!


Nem nem szerintem ennek csak rossz vége lehet.

Egyébként pedig... ha mindenképp:


Legyél olyan programokon amin ő résztvesz, barátkozz össze barátaival, tudom, hogy olcsó: szép csöndesen kémkedd ki mit szeret és próbálj úgy közeledni hozzá.

Vagy simán odamész és elmondod, hogy szeretnél vele beszélni négyszemközt, vagy valamiben felajánlod a segítséged... számtalan helyzet lehet, főleg ha egy osztályban vagytok... lényeg: használd ki a lehetőségeidet!

2010. szept. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és igen segítettetek. De amugy még mit csináljak mert én nem értek ezekhez a jelekhez pl.: hátranézek kérdezgetek dolgokat az ora anyagával kapcsolatba, szünetben kérdezek és válaszol de nagyon röviden és nem nagyon beszédes de pasija meg nincs. Pl ma beteg. Most megpróbálok közelebb kerülni hozzá facebookon . Jó ötlet?
2010. szept. 28. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!