Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet észrevenni ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet észrevenni ha egy másik nőnek tetszel vagy érdekled? Vannak egyáltalán valami jelei vagy jelzések? (l-l)

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 13:17
 1/8 Lin71 ***** válasza:

Ezt nem értem. Mi az, hogy "egy másik nőnek"?

Ha pasi vagy, akkor csak szimplán tetszeni egy nőnek, ha nő vagy, akkor már érthetőbb a megfogalmazás, de akkor sem igazán értem ezt a "másik nőnek" megfogalmazást.

Persze, hogy vannak jelek, hosszan néz, flörtöl veled, stb.

A közeledbe ül/megy, hozzád ér, hosszan a szemedbe néz, ilyenek.

De ha kicsit konkrétabban írnád, könnyebb lenne mit mondani. :)

2013. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem szemtöl.szembe megmondat már 2 lány is h tetszem neki és volt egy aki elkezdte simogatni a combomat. Nekem ezek voltak eddig a tapasztalataim. Egyébként hetero vagyok és ezt tudták.
2013. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi akkor ugy irom, hogy egy nőnek, nem másik nőnek :) Amugy nem vagyok leszbikus,éppen ezért is kérdezem, ugyanis van egy lány aki miatt úgy érzem hogy talán jobban érdeklem, mint más. Ezért kellene egy kis segítség, hátha valaki jobban ismeri az olyan jeleket amiket egy lány egy másik lány fele küld ha esetleg többet akar tőle :)
2013. márc. 12. 14:25
 4/8 Pretty Ballerina ***** válasza:
77%
Kedvesebb veled, bókol, többször érint meg mint egyébként egy olyan lány tenné, aki hetero, többet időzik rajtad a tekintete. Vagy esetleg zavarban van, ha a közelében vagy. De általában mindezt úgy teszi, hogy ne lehessen teljesen levágni a helyzetet, csak ha te is szeretnél többet, mert a visszautasítást senki sem szereti.
2013. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lin71 ***** válasza:

Így már érthetőbb. :)

Ha nő a nő felé, akkor pl sokkal kedvesebb, előzékenyebb, sokszor ül melléd közel, szeret veled trécselni, illetve az érdekli, hogy hogyan érzed magad, miket szeretsz, mi érdekel, illetve hogy mit szeretsz egy kapcsolatban, szexben, mi az ideálod, stb.... illetve egy idő után, ha pozitívnak érzi a dolgot, esetleg bekérdez lájtosan, hogy volt-e már fantáziád másik nővel, vagy hogy szoktál-e erotikus dolgokra gondolni, akár pl nővel.

Inkább a kommunikáció stílusa az, ami mérvadó.

Vagy pont, hogy ellenségesebb lesz, beszólogat, elkezd cikizni, cukkol, trollkodik, hasonlók.

Mindkettőre láttam példát, karaktertől függ, hogy hogyan "közeledik".

2013. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ mennyire ismered ezt a nőt. Mert ha jól ismered, akkor sok módja lehet. De egy ismeretlen nem feltétlen fog olyan egyértelműen közeledni. Ott leginkább a szeméből lehet meglátni, hogy ÚGY néz-e téged, mintha érdekelnéd :)
2013. márc. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle;D és ne neten.... és kezdd olyannal a beszélgetést, ami ilyen lány-lány dolog... ha nem irtózik tőle, szerintem kérdezz rá. Ha barátnők vagytok eléggé gáz, hogyha ez titokban marad. Viszont minél előbb tisztázzátok, ő annál előbb túl lesz ezen;)
2013. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd a kapcsolatairól. Ha tényleg leszbikus/biszex és tetszel neki, plusz van egy kis esze, elő fog jönni, másképp nem fogtok tudni összejönni az ő olvasatában. Így pedig már célozhatsz rá, hogy te nem.
2013. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!