Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből veszi észre az ember ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből veszi észre az ember ha a másik szereti? Milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

megjelenik egy piros hegszerű folt a homlokán...

Hogy lehet ilyet kérdezni? Ha vki szeret azt érzed. Gondold végig mit tesz érted, és hogy számíthatsz e rá...

2010. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.Vik ***** válasza:

én pl abbol látom...érzem, hogy nagyon ragaszkodik hozzám, vigyáz rám..pl:át akarok menni az úton, akkor ő ugy fogja kezem mint egy 8 éves kislánynak:D:Dszerintem aranyos...

jajj...banyeg...most szembesültem azzal, hogy mennyire nehéz ezt leírni...nem lehet leírni...érezni kell...a szeretetet érezni kell...

2010. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában már abból is észre lehet venni, ahogy rád néz. A szem a lélek tükre, nem tud hazudni. Ezenkívül az, ahogy beszél hozzád, érdekli-e hogy mi van veled stb... Rengeteg dolog. Törődik veled, néha mintha az anyukád lenne. (persze nem arra gondolok, hogy bármit megtilt)
2010. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólóknak, ezt tényleg neked kell érezned. De pl ha kifejezetten kedves, türelmes, aranyos veled, ha érdeklődik irántad, esetleg sokszor megölel no meg persze ha a szájából hallod, hogy mennyire szeret, apróbb ajándékok... és még millió dolgot írhatnék. :-)
2010. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy te szereted-e a másikat, vagy magadat. Ha mindkettő igen, akkor megfelelően tudod fogadni az ő szeretetét is.
2010. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!