Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arról szeretnék kérdezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról szeretnék kérdezni, hogy járok egy fiúval, aki nagyon helyes, cuki és egy évvel fiatalabb nálam.. és nagyon cukiii♥ Ő: Milyen palacsintát egyek? Kakaóst vagy nutellást? Én:Nemtudom Ő:Melyik édessebb? Én: nutella? Ő: Nem. Mert teee

Figyelt kérdés

.......Nagyon aranyos gesztusai vannak,amikor meglát mosolyog és mindig köszön...:P

Mindig odaírja a képeimhez hogy "széépvagy" hát igen sokan mondták már..de szerintem van nálam 100szor szebb csaj!!Na mind1..szeretném neki magamat adni.Nektek mi a véleményetek??



2013. márc. 12. 17:35
1 2
 1/15 okoska31 ***** válasza:
az, hogy egyél túrós palacsintát... esetleg mézeset.
2013. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
xDD jót röhögtem. Hány évesek vagytok?
2013. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 okoska31 ***** válasza:
kiegészítés: mert ha ilyen duma után erre a kérdésre jutottál, akkor még a palacsinta nyújtotta élvezet legyen a max...
2013. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kamu
2013. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem szeretem a palacsintát
2013. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem KAMU...bemásolhatnám a facebook üzenetemből!!
2013. márc. 12. 17:38
 7/15 anonim ***** válasza:
másold nyugodtan, de ami biztos hogy te vagy a fiú...ez 99%
2013. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kakaós-tejfölös, nutellás-banános, nutellás-túrós! Nyami! :P


Eddig nem magadat adtad??? :O

De butus vagy! :/ Szerintem így kellett volna az elejétől! :)

2013. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de magamat adtam..és most is!!Csak az a baj...hogy nemtudok fiúval normálisan beszélni-.-"
2013. márc. 12. 17:41
 10/15 anonim ***** válasza:

Zavarban vagy mellette? Az nem baj ám! :)

Majd elmúlik... :)

2013. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!