Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzsenifer999 kérdése:

Van egy fiú aki nagyon tetszik kedves okos helyes és még az életemnél is jobban szeretem most mi legyen?

Figyelt kérdés
és minden gesztusnak szóváltásnak vagy mellette álok ülök vagy csak annak ha látom és tudom hogy ott van nagyon örülök neki álitólag nagyon vicces vagyok és ő is röhög azon amit mondok de ő nem nagyon figyel rám szerintetek mit tegyek hogy felfigyeljen rám és hogy talán összejöjjünk vagy csak többet beszéljünk?
2013. febr. 28. 19:54
 1/6 anonim válasza:
Ó édes istenem. Hány éves vagy 13? Szánalmas hallod az életednél is jobban szereted de nem is ismered XDDD ugyanis nem akkor ismersz valakit ha tetszik neked, hanem ha már együtt vagytok egy jóideje:D szállj ki a naív kis mesevilágból.
2013. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem öltözz ki, szépítsd ki magad és kerülj közelebb hozzá.
2013. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd felnősz és rájössz milyen a szerelem,és nem mondasz ilyen baromságot,hogy életednél is jobban szereted pedig nem is ismered.
2013. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hanariko ***** válasza:
No, ltom megkaptad a jó kis "lecseszős" válaszokat. De sajnos én sem tudok mást mondani, max. kedvesebben. Hidd el, nem szereted az életednél jobban, mert (ahogy már mondták) nem ismered. Ettől függetlenül közeledhetsz hozzá, dumáljatok többet, érdeklődj iránta stb.
2013. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is ismered es szerelmes vagy bele... Szerintem elobb meg kene tanulnod mi is a szerelem. Lehet, hogy ha megismerned teljesen kiabrandulnal belole. Probalj meg kozelebbkerulni hozza, de hagyd ezt a ketsegbeesett hozzaallast,hogy meg az eletednel is jobban szereted.
2013. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dzsenifer... van ilyen magyar név? ;)
2013. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!