Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy szoktatok jelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy szoktatok jelezni (baráti társaságban, iskolában vagy akár utcán) a lányoknak, hogy, ha tetszik nektek, vagy rögtön oda mentek hozzá és a lényegre tértek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
baráti társaságban mindig keresem az alkalmat, mikor beszélhetünk pár szót,aztán általában el is kezdünk beszélgetni. Iskolában..bonyolultabb :D szemezgetés, aztán egyik hétről a másikra köszönök, aztán ha lesz alkalom, pl mellettem ülnek egy asztalnál,akkor lehet,h bekapcsolódom a beszélgetésbe, de helyzetfüggő.Utcán..:D hát én csak úgy simán nem szoktam, csak ha nyaralunk, vagy vmi olyan helyen vagyunk , ahol nem ismer senki:D odamegyek valami hülyeséggel, h nem-e tudja, hogy hol van ez, az.. aztán úgyis látom, ha bejövök neki :D
2013. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hallode válasza:
100%
én például elhívtam strandra a barátaimmal, elszórakoztunk. Nem is tudom hogyan, de egyszer csak ölelgettük egymást valami 10 percen keresztül, barátaim úgy gondolták jobb lesz, hogyha magunkra hagynak minket, eltelt egy két perc, adtam puszit az arcára, szájára, majd közbe lépett a nyelvem:) Egyébként én lányokkal szemben szégyenlős vagyok, de mondom kell nekem ez a csaj! Összeszedtem magam, mondom ezt muszáj lesz, és hát végül jól sült el a dolog:)
2013. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!