Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem egy lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány az osztályomból. Én új osztályba kerültem és rögtön megtetszett. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Szóval én vagyok az új gyerek, és nagyon tetszik. Szerelmes vagyok belé. Komolyan. Furán érzem magam a közelében jó értelemben.

Próbálok minnél többet vele lenni, de ő általában a barátnőivel van.


Tudok tenni valamit?

Nem merem elmondani neki. Félek a nemleges választól. És attól, hogy aztán majd szóba sem fog már állni velem.

Ötlet?:\


2012. szept. 5. 20:06
 1/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Mondd el. Legyél túl rajta.
2012. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 carolinne ***** válasza:
84%
kezdj el neki udvarolni. Ha nem jössz be neki, elmondja, de attól még szóbaáll veled
2012. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De épp attól félek. Nem vagyok az a nyomulós fajta. Bár szerintem én nem tetszenék neki. Mosolygós lány, kedves, segítőkész, és szép. Mosolyogni szokott rám... de más fiúra is...:S de azt tudom, hogy jelenleg nincs barátja..

nemtudom, mit tegyek

2012. szept. 5. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Épp h kezdődött az év, nyugi. Szerintem ne kérdezd meg rögtön, előbb próbálkozz. Ha élőben nem akarsz nagyon hajtani rá, írj neki a neten. Próbálj vele beszélgetni, várni az alkalmat, amikor nem a barátnőivel van. Keresd a közös témákat. Ha jobban megismered, az is kiderül, bízhatsz-e benne, és az esetleges visszautasítástól sem félnél már talán :)


Sok sikert! :)


19/L

2012. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

A facebook ki van zárva.

Utálom azokat az mebereket, akik facebookon nyálaskodnak, meg így láwcsy úgy szercsy, élőben meg szarnak a másikra.

2012. szept. 5. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Suliban menj oda hozzá, vagy ülj mellé óràkon (nem tudom, van-e ülésrend nálatok...). Legyél fesztelen, add magad, aztán hívd el randira. De ha új vagy, és a csaj a barátaival van általában, hogy lehetsz szerelmes belé? Vagy már azért beszélgettetek párszor? Hány évesek vagytok?
2012. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, már beszélgettünk. 15 évesek./9. osztály/
2012. szept. 6. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!