Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy vékony srácnak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony srácnak lehet esélye ha odamegy?

Figyelt kérdés
Szóval mióta élek nagyon vékony vagyok, járok kondiba de csak erősebb lettem de nem vagyok izmos. Még csak nem is smároltam sose csajjal, szóval nem lenne rossz ha mondanátok valamit az ilyen srácokról. Ráadásul még alacsony sem vagyok.
2013. márc. 12. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ha csont vékony lennék én egész nap zabálnék (meg kondiznék hogy ne csak hízzak)
2013. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha tudnád hányan mondják ezt... sajnos nem működik
2013. márc. 12. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
nem működik? biztos,hogy egy normálisan belőtt étrended van, 5g/tsk szénhidráttal?(normális kajából,azaz rizs,zab,stb) Telítetlen zsírok?Fehérje? hogy állunk? nem csak siránkozni kell és feladni, hogy nem megy,hanem tenni is valamit a cél érdekében
2013. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem a magas vékony pasikat, persze a normálisan vékonyakat nem azt a csontsovány típust :D mindenkinek más jön be
2013. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!