Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Lenne nálatok esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lenne nálatok esélye egy ilyen fiúnak/srácnak? :/

Figyelt kérdés

180 cm magas, 60 kg, nagyon vékony, barna haj, barna szem, 18 éves és még nem volt bnője, nem is csókolózott még. Képet nem tudok linkelni.


Sose próbálkozik senki, nem örülnek neki, ha közeledem feléjük, tuti csúnya vagyok :(



2012. okt. 21. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az vékony.Gyúrás?
2012. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Légy türelemmel! Ugyanilyenek a paramétereim, most lett komoly kapcsolatom 24 évesen. Fejleszd magadat addig, és ne küzdj, ne erőlködj jönni fog a csaj, légy rá készen mikor belép az életedbe és olyan boldog kapcsolatod lesz hogy leírhatatlan!!
2012. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még élvezheted a szingliség előnyeit! :D
2012. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a külső számít :) Kicsit vékonyka vagy, de gyúrhatsz vagy ilyesmi, és ezen lehet változtatni, és ne legyél ennyire összezuhant, hanem mutasd azt, hogy erőss vagy és legyél önmagad, nyitod :)) Hidd el vannak olyan lányok, például én, akiket a megjelenés, kisugárzás ugyanannyira érdekel, mint a küldő, ha nem jobban :) Legyél vicces, közvetlen, vagy szimplán önmagad :)
2012. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát, hát. Fő az önbizalom :) Én pl. nem szeretem, ha nekem kell kezdeményeznem, szóval ha tetszik egy lány, akkor hajrá! És semmiképp ne légy olyan, mint valami önbizalom hiányos tizenegy éves, mert a legtöbben a magabiztos pasikat bírjuk. Persze nem kell túlzásba esni, az arany középút az ideális. De -vigyázat, sablonszöveg- ha magaddal meg vagy barátkozva, akkor senki sem jelent problémát ;)
2012. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!