Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van rossz kialakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van rossz kialakult képem a nőkről/viselkedésükről?

Figyelt kérdés

Az összes haveromnak az olyan lányok jönnek be, akik minden hülyeségben benne vannak, mindenre igent mondanak, és nem lehet nekik olyat mondani amin meglepődnének. Beszólnak mindenkinek, ha valami gond van, egyből ugranak, hogy majd én megcsinálom! szólok neki!


Ha valaki oda szól a csajnak, mert támaszkodik az asztalon, és belátni a mellei közé, akkor oda szól neki valamelyik srác, hogy "hú, jó a melled, le is vehetnéd a pólód!" akkor a lány, elkezd vigyorogni, oda kapja a kezét és mondja, hogy "majd álmodban! :D :P. És ez tökre tetszik a haverjaimnak, hogy "jó csaj, belevaló!"

Ha valakivel nézet eltérése van akkor megy a szájkarate, keményen, meg a baz+olás, a "te ki a f*sznak hiszed magad!?" Sőt, ha nagyon felhúzzák a lányt, akkor képesek oda vágni valamit a másiknak, és akár neki is menni...


Szerintem nem így kéne viselkednie egy nőnek, nem nyavalyogni, meg siránkozni, de nem is "jaaj, f*szomat, majd én megcsinálom, ha te nem vagy képes rá!"

Ha valaki beszól a lánynak, vagy ki akarna kezdeni vele, akkor elutasítania azt aki próbálkozik, és ha így se szállnak le róla AKKOR szólni a barátjának, hogy lépjen fel Ő.

Ha valaki említést tesz a külsejére, vagy hogy hogy néz ki, hogy megb****ná, akkor inkább meglepődni kellene, nem vigyorogni, és oda szólni, hogy "nem vagy az esetem, bocs!"

És azt látom, hogy én vagyok csak az aki így gondolja. Az összes haver az olyan lányokra csorgatja a nyálát, aki ez a nagyszájú, azt mondasz neki amit akarsz, se sértődik meg, megfoghatod a fenekét is, nem vág pofán egyből(láttam már rá több példát...)


Nekem van rossz kialakult képem a nőkről, és viselkedéseikről?



2013. márc. 12. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
"ha így se szállnak le róla AKKOR szólni a barátjának, hogy lépjen fel Ő." - azért ez így túlzás lenne. :)
2013. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te normálisan gondolkodsz..
2013. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én azért az ellenkezője vagyok! Nem engedném hogy fogdossanak akkor mindig pofán szoktam vágni! Csúnyán beszélni nem nőises így nem szoktam csak néha egy ba*d meg véletlen kicsúszik de bocsánatot kérek!
2013. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TB28 ***** válasza:
Én nem mert tudom hogy rosszul esne neki. HA LENNE!! :D 20/f
2013. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TB28 ***** válasza:
Bocs. Rossz helyre írtam. :)
2013. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem jól gondolkodsz. én lány vagyok, de én is azt tapasztalom, hogy a fiúknak (sokaknak) az ilyen viselkedés jön be. szerintem gusztustalan ez a viselkedés, mondjuk túl "szende" se legyen egy lány, inkább meg kell találni az aranyközéputat.
2013. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahogy leirtad ezeket a fiukat es lanyokat, nekem az ugrott be rogton, hogy - es senkit nem akarok ezzel megbantani - tipikus lakotelepi, kihaennem, wannabe focistakrol es olyan lanyokrol van szo, akik a "noiesseget" rap es r'n'b tucatvideoklippekbol es trashrealitykbol tanultak, ezt tekintik etalonnak.


Ha ugy erzed, hogy nem ez a neked valo kozeg, nem tudsz azonosulni az o vilagkepukkel es habitusukkal, rosszul erzed magad koztuk, akkor szepen lassan meg kell probalnod elszakadni toluk es megtalalni a neked valo tarsasagot, mert vannak bizony mas tipusu emberek is.

2013. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg sok az ilyen ember, nagyszájúskodnak, menőznek, és sokan még a 16 éves kort sem érik el. Kiábrándító. Viszont azt kell mondanom, hogy rossz a haveri köröd, az én társaságomban nem akad egy ilyen lány sem, messze kerülöm őket. L/21
2013. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!