Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasítsam vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza nyíltan? Mit mondjak neki, hogy ne sértsem meg? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy srác az évfolyamban, akinek nagyon tetszem, sőt, már 3 éve is megmondtam neki, hogy ,,maradjunk barátok". De mostanában megint egyre közelebb akar kerülni hozzám, mellém ül az egyetlen közös óránkon (3x van a héten), lyukasórában is mindig mellettem van, rám néz, nekem beszél, bókol, néha megbök, rámír facebookon...és az a baj, hogy túl kedves, amit én képtelen vagyok viszonozni, hiszen nekem nem jön be egyátalán. Ráadásul kezdi átvenni a szokásaimat, például ő is vesz forró csokit a büfében, vagy ugyanolyan tollat/füzetet vesz, ő is elkezdte szeretni az esőt, Dr. House-t, ami már nem normális viselkedés. Túl sok érdeklődést mutat irányomba, ami idegesít.


Ha kedves vagyok vele, még közelebb akar kerülni, tehát nem lehetek vele kedves, így közömbösséget mutatok (már egy jó hónapja), vissza se írok facebookon, elülök mellőle stb. De nem hagyta abba. Néha megsértődik és bevágja a durcát, mint egy kislány, hogy miért nem foglalkozom vele, nagyon gáz ilyenkor...Olyan sok flegma lány van, aki simán kiadná az útját az ilyen szerencsétleneknek, hogy :,,kopj le, te nyomorék", de ő egyben a barátom is, és képtelen lennék megbántani...én nem vagyok ilyen. Mit mondjak neki? ,,Figyelj, én nem tudok a barátságomnál többet nyújtani, ha elfogadod, jó, ha nem, nem"? De ezt így nyíltan kimondani...


És nem igaz, hogy nem veszi észre a jeleket, hogy nem kell nekem! Teljesen kiakasztó! Mióta 3 éve udvarolt, már 3x is volt barátom és nem hozzá rohantam, amikor egyedül éreztem magam....pedig iylen elven gondolkodik: ,,ha most nem is, de majd később biztos kelleni fog nekem, mert fel fog bennem értékelődni az ő sok pozitív belső tulajdonsága, és meg fogom szeretni őt, aki a biztonságot nyújtja nekem és melegséget."


Ja, mit tegyek?



2013. febr. 27. 17:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a maradjunk barátok dumát hanyagoljuk már... Mondd meg neki nyíltan, de nem lekezelően, hogy nem az eseted. Utána kerüld a vele való kontaktust. Ennyi.
2013. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen haverom, konkrétan akkor esett le neki, amikor meghívtam az esküvőmre. Azóta nem beszélünk.
2013. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ja, és mielőtt bárki is azt állítani, hogy félreértem a jeleket, már kimondta, hogy tetszem neki (csak ez is gáz volt, mert facebookon közölte élőbeszéd helyett). Én azt montam rá, OK.
2013. febr. 27. 17:14
 4/21 A kérdező kommentje:

,,Nekem is volt egy ilyen haverom, konkrétan akkor esett le neki, amikor meghívtam az esküvőmre."

Hú, az kellemes lehetett :S Lehet, ő is csak akkor venné észre magát :D

2013. febr. 27. 17:15
 5/21 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy túl sok a közeledése, és egyszerűen nem tudsz rá másképp tekinteni.
2013. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2.es vagyok közben nekem is voltak kapcsolataim, de valahogy úgy éreztem, türelmesen vár a sorára. de nem nyilatkozott, nekem meg ciki lett volna megkérdezni: figyelj, nem tetszem neked véletlenül, mert nekem te nem jössz be?
2013. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg. Vagy elég érett, hogy felfogja, vagy egy életre megutál, de az is őt jellemzi. Próbáld vele megértetni, hogy az esetek 99,999%-ában nem idővel jön rá a lány, hogy "Hú, tényleg de helyes, nem is vettem észre, hogy ilyen jó fej", hanem a.) nem ismeri túlzottan, és akkor jobban megismeri és voilá!

b.) meglát - tetszik - voilá!

c.) meglát - ...etc., etc. - nem tetszik - pont.


Mondom ezt fiúként... De ha én egy év után le tudtam szállni a lányról (és még barátok vagyunk!), akkor lehet 3 év után ő is szembenézhetne a valósággal...

2013. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Ú, de gáz a pasi! Áveszi a szokásaidat, elkezd hasonlítani rád, a végén már úgy fog kinézni, mint Te XD Már bocs, de nem így kell udvarolni egy csajnak, hanem oda kell állni elég és elhívni randizni vagy hozni neki ajándékot, mint egy igazi férfi! Nem pedig néha bökdösni meg úgy nézni rá, ez olyan gáz. Meg hogy hisztizik és megsértődik, mint egy kislány, hagyjuk már! Miért nem sz*rod le azt a szerencsétlent?! Nem kell megszánnod, mert ezzel még többet ártasz neki. Ha nem mutatsz semmit, ő még jobban erőlködni fog, mert egy nyomorék, aki nem képes felfogni, hogy nem jössz be neki. Talán valóban jobban járna, ha egy flegma csaj megmondaná neki, hogy kopj le, szerncsétlen...
2013. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Én értelek titeket, vagyis mindenképepn beszélnem kéne vele. De igazából sosem vagyunk egyedül ketten, mindig vannak körülöttünk mások is, akkor hívjam el csak úgy beszélni? Úgy kéne, mert facebookon nem lenne helyénvaló.


Gondoltam már arra is, hogy megint összejövök valakivel, és bemutatom úgy a társaságnak, amikor ő is ott van, de ez meg szemétség lenne. Tehát ha lenne pasim se alkalmaznám ezt a módszert, túl hátba szúrás, és a porblémamegoldás/beszéd kikerülése.


Egyébként a barátnőm szerint: ,, aki ennyire nem ért a jelekből, megérdemli, hogy szívjon. Mellesleg elég ronda csávó, tuti mások is vissza fogják utasítani, jobb, hozzászokik".

2013. febr. 27. 17:35
 10/21 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik konkrétan a pasiban, ami miatt nem tudsz neki egy esélyt adni?
2013. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!