Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a biztos jelek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a biztos jelek, hogy tetszem egy fiúnak, pl az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Ha már többször is megérintett az valószínű, hogy nem volt véletlen?
2013. márc. 12. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd a gatyáját!
2013. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Ez még kevés. Nem lehet egyértelműen megállapítani, hogy mi van. Engem pl. rendszeresen keresett egy fiú, mindig nagyon kedves és figyelmes volt, érdeklődött, kétértelmű, sőt félreérthetetlen megjegyzéseket tett. Találkoztunk is. Aztán telt az idő, továbbra is jókat leveleztünk és megkérdeztem, hogy van-e kedve találkozni még velem. Na és akkor kiderült, hogy hát nem szeretne, mert csak barátok lehetnénk blablabla. Tényleg annyira egyértelműek voltak a jelek, az összes barátom azt mondta, hogy tuti bejövök neki és várták, hogy mikor jövünk már össze. Ehhez képest.


Ezt nem elrettentésből írtam le, hanem, hogy tanulj belőle. Ha hosszútávon gyakran keres, érdeklődik, figyelmes, sokat beszélgettek, akkor már esélyes, hogy tetszel neki, de még ekkor sem szabad elbíznod magad, különben könnyen pofára eshetsz!

2013. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!