Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjam meg hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg hogy tetszem e az osztálytársamnak? 13F vagyok Sürgös

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
megkérdezed?
2011. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem! de hogyan tudjam meg?
2011. nov. 10. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elfingod magad és ő elmosolyodik, majd leszop, minden OK.Ha leparasztoz, mindennek vége.
2011. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz valamilyen beszélgetést, és akkor tereld a témát a "tetszik-nemtetszik" felé. Ha már erről beszélgettek egy ideje (neki milyen típusú srácok jönnek be, neked milyen lányok, osztályból, évfolyamból kit találtok szépnek/helyesnek) akkor megkérdezheted, hogy téged milyennek tart, tetszel-e neki. Előtte nyugodtan mondhatod, hogy szerinted ő szép, bejön stb. Ilyenkor kicsit oldottabb a "hangulat", nem ér sokkhatásként a dolog, nem olyan érzés, hogy épp most kérted meg a kezét. Neked se kellemetlen, neki se.


Az egészet általános beszélgetésként kezeld. Remélem segíthettem :) 14/L

2011. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen3. :D ez nagyon jo tanács msn-en már volt rola szó

megkérdezte ki a legjobb lány barátom az osztályban és én erre azt mondtam hogy ö az :D


de a másik hogy a suliban nem tok vele kettesben dumálni mert ottvan a többi mocskos hülye xD

2011. nov. 10. 19:45
 6/7 A kérdező kommentje:
jobb tanács még nem érkezett :D
2011. nov. 10. 19:54
 7/7 anonim válasza:
Én úgy gondolom hogy legyél vele többet és ha úgy van alkalmad akkor kérdezz olyanokat hogy arról leessen neki hogy mire akarsz kilyukadni pl. hogy teszem fel mit gondolsz rólam meg ilyenek de ezeket óvatosan kell én így értem el azt hogy most együtt vagyok a barátommal Szurkolok!
2013. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!