Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Közszolgálati Egyetemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Közszolgálati Egyetemen vannak jó csajok?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék menin érettségi után,a honvédelmi szakra.Most indult be a kicsit szabadabb,bulizósabb korszakom,és nem szeretném,ha jövőre véget érne,ezért vagyok kíváncsi erre.Vannak ott szép lányok,akikkel lehet ismerkedni,bulizni stb.? Mint például a jogi egyetemeken.

Vagy a Közszolgálatit kevés lány választja?


2013. márc. 12. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem csak a saját egyetemeden belül húzhatod meg a nőket...GONDOLKOZZ!!!
2013. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a szép lányok mind a BME-n vannak
2013. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Milyen másik egyetem, kérem ez közszolgálat! :-)


Én itt dolgozom a KE mellett, a folyosó ablakából az egyetem sportpályájára lehet rálátni. Hát bizony van néhány olyan csaj, amelyik után futnék néhány kört!

De az igazsághoz hozzá tartozik, hogy azért jóval több a hímnemű egyed.

2013. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak, én is oda járok... Én is az vagyok:D Sok szép csajt látok egyébként, de az tény, hogy sokkal több a pasi, ez inkább a csajoknak jó.:)


De egyébként elmondom neked, hogy az egyetemi élet egy nagy nulla, egy évben kb. háromszor van egyetemi buli... Az is csak annyi, hogy egy adott szórakozóhely ki van hirdetve, hogy "Na ide menjetek!". Én meggondolnám a helyedben, főleg, ha civil szakra akarsz jelentkezni. Ha nem vagy katona, SEMMI programot nem csinálnak, amire el tudsz menni kicsit ismerkedni, beilleszkedni.

2013. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én alkalmasságin rácsodálkoztam, hogy a legtöbb csaj milyen szép. Bár ez a Rendőrtisztin volt még (akkor), azt, hogy a katonai szakokon vannak-e, azt nem tudom, de kizárt,hogy ne legyenek.
2013. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ivilicious ***** válasza:
én oda akartam jelentkezni,szal biztos :D
2013. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!