Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy nagyon helyes sráccal a discoban, még tavaly októberben, beszélgettünk, de semmi nem történt közöttünk. Ismerősnek jelöltem a facebookon, és rá 2 hétre rám írt, nagyon jó kapcsolatot alakítottunk ki. Állandóan chateltünk, ő külföldön dolgozik. Hónapok után haza jött és találkoztunk, ugyan úgy discoban,oda sem jött hozzám én mentem oda, beszélgettünk kb 1 órát megcsókolt, mondta, hogy komoly kapcsolatot akar. Majd eltűnt, írtam neki más nap, hogy szeretnék vele találkozni, de mondta, hogy nem megoldható mennie kell vissza, de nagyon szeretne! Visszament és már nem is írt úgy, sőt szinte egyáltalán. Sokszor csak szenvedés a beszélgetést napokra rá ír vissza.. Mit tegyek? Hagyjam?
2013. márc. 12. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyjd
2013. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Külföldön dolgozik, nem fordít rád nagy jelentőséget.

Szerintem egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit.


Abban a kérdésben, hogy mit tegyél: gondold végig mit vársz ettől a kapcsolattól és annak fejében cselekedj!

2013. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!