Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdeklem vagy...

Szerintetek érdeklem vagy "úgy" nem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Még januárban egy iskolai versenyen megismerkedtem egy nálam egyel fölém járó fiúval. Dumáltunk picit..többen voltunk ott de ennyi..kb 20 perc volt. Két nap múlva ismerősnek jelölt. Aztután pár nap múlva írt nekem. Tök jól tök sokat beszélgettünk. Ezután így zsinórban még négy napon át egymás után írt és beszèlgettünk sokat.Utána írtam neki én, mert gondoltam azért lehetne. Megint beszélgettünk. Nemsokára megint írt nekem. Viszont aztàn egy 5napig egyáltalán nem írt, én meg nem mertem mert hát nincs túl nagy önbizalmam meg úgy gondoltam hogy ha hiányzom keres majd. Beletörődtem hogy akkor ennyi volt..de kínos hogy nem keres egy idő után. Aztán egyszercsak mégis ír hogy rég hallott felőlem mizu velem. Tökre meglepődtem kellemesen ès megint beszélgettünk egy jót. ezek után úgy gondoltam najó írok én hátha jól esne neki is. és megint beszélgettünk.aztán pár napig megint semmi most ténylg azt hittem hogy..najó akkor ennyi. de tegnap megint írt...és több órán keresztűl sokáig késő éjszakáig beszélgettünk..és nem tudom hova tenni mert vsn egy fiú jó barátom akitől kérdeztem a véleményét és így felcsattant hogy szarjam le mert hogy nem is érdeklem és vagy natkozott vagy csak nem akart bunkó módon lelépni úgy hogy nem ír...szerintetek? :/ a fiú 17 én 16 vagyok.

2013. márc. 1. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyiből azt állapítottam meg, hogy az irkálós fiú szerintem érdeklődik irántad, csak nem akar nagyon nyomulni és jól teszed, hogy néha te is kezdeményezel. A "fiú jó barátod" pedig nagyon úgy tűnik, hogy nem csupán a jóbarátot látja benned, én rákérdeznék a helyedben, hogy mire alapozza a feltételezéseit, tán beszélt a neked tetsző fiúval ilyesmiről és ő mondta neki ezeket, vagy csak féltékenységében tört ki így?
2013. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát a jóbarátom egyszer ki is tört hogy nem kéne kapcsolatba lennem majd se so most se jővőre még..mert hogy éretlen vagyok meg kicsi (?) ...meg egyszer azon is hogy meseltem valami fiúsat neki és kibukott hogy neki tök rosszul esik amikor mas fiúkról beszélek úgyhogy ne mondjak neki ilyeneket
2013. márc. 1. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Óh, hát azt hiszem rátapintottam a lényegre. Akkor viszont, ha te is látod, hogy őt ez bántja, akkor ne mesélj neki a jövőben ilyeneket, főleg ha nem akarsz tőle semmit sem, mert fájdalmat okozol vele. A legjobb lenne, ha megbeszélnéd ezt vele, bár nem tudom mennyire lenne őszinte, ha nekiszegeznéd a kérdést. Mondjuk akármennyire is akarna téged, ha igazán fontos vagy neki, akkor nem áll az utadba, még ha ez azt is jelenti, hogy te mással akarsz együtt lenni, nem vele. Ezt le kell szögezni, mert amíg akadályoz téged, vagy hülyeségekkel tömi a fejed, addig neked ő csak problémát fog jelenteni és egy ilyen problémára nincs szüksége senkinek sem. Szóval vagy szépen meghúzódik és barátként tovább csodál, vagy leépíted ezt a barátságot, ha ennyire nem toleráns abban, hogy neked mások tetszenek.
2013. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igeen :)) köszi a tanácsokat. és tudom hogy ettől mást tud talan mondani valaki..de ahogy azt mondta hogy vagy unatkozik a srac mert nem ír folyton..ès már ha valakinek hiányzom az keres mindig...vagy csak nem akar bunkó módon lelépni. ha belekepzeled magad egy ilyen szituációba Irnal így valakinwk csak azert hogy ne legyen bunkó ahogy egydzer csak lelép..szóval csak udvariasságból? :/
2013. márc. 1. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!