Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről, te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről, te mit tennél?

Figyelt kérdés

Van egy család, apa, anya, 2 óvodás gyermek. A szülők már régóta nem foglalkoznak egymással. Kommunikáció minimális, testiség nulla. A férfit nem érdekli a felesége úgy, mint nő, csak a saját világa, saját nyugalma, kényelme érdekli. A nőnek viszont szeretetre, megértésre van szüksége, amit a férjtől nem kap meg.

Van egy ismerős, aki beszélget a nővel, szórakoztatja, minden nap megnevetteti. A nőnek jól esik ez és ha az ismerős megérinti a karját, hátát, az is megnyugtatóan hat számára.

Na, nem ragozom, flörtölésről van szó.


A férj nem akar elköltözni, nem akar elválni, nem is akar a helyzetről beszélgetni, nem akarja helyrehozni, holott ő sem érzi jól magát így.


2013. márc. 12. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Én először,mindenek előtt,felkeresnék egy párterapeutát,hátha még menthető.
2013. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 fospuska ***** válasza:
akkor lépjen a nő. ma már nem olyan nehéz,csak közölni kell a férjjel,hogy itten válás lesz. komoly a bibi,ha egyiknek sincs hova menni. gondolom,ez a fennforgás.
2013. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem ha félrek*rsz,nem ítélem el.Ha a férj nem foglalkozik a feleségével akkor megérdemli hogy a feleség félrelépjen.Nyilvánvaló hogy a feleség sem akar elválni mert azért csak kényelmes neki anyagi biztonságban élni (vagy nem így van?)
2013. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1! ebben nem hiszek

kedves kérdező! hát nem tudom, nekem 3/4 év volt mire hajlandó volt elmenni, őt is az érdekelte mindent megkapott, igaz nálunk még volt szex, már ha annak lehet nevezni, egyoldalú volt, ja most két év után sikerül elkezdeni a válást,

nézd jobb lenne még most kulturáltan beszélni, mert ez utálattá fog fajulni, sőt ha rájön valakivel netán csak dumálsz, még az fogja mondani félreléptél, ( gyerekek miatt mondom )

mivel fiatal vagy, kár húzni, mert jobb nem lesz N

2013. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A ház/lakás a nőé.

a férj fél, hogy ha albérletbe megy, rezsi, lakbér, gyerektartás fizetése után nem marad pénze kajára.

2013. márc. 12. 23:16
 6/10 A kérdező kommentje:

fiatal?

35 évesek vagyunk, 10 éve együtt, ebből 8 éve házasok

2013. márc. 12. 23:18
 7/10 fospuska ***** válasza:
gondoltam... szar helyzet,de ki kéne fizetni a férjet és hadd menjen. abból el tud indulni. nekem ennyit megérne.
2013. márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

kifizetni???

Miért? mire föl kéne neki fizetni?

2013. márc. 12. 23:31
 9/10 fospuska ***** válasza:
mert a fele az övé. nem?
2013. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fospuska ***** válasza:
ja nem,bocs. akkor féljen,de menjen.
2013. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!