Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz erről? Te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tremoros kérdése:

Mit gondolsz erről? Te mit tennél?

Figyelt kérdés
egyik jó barátnőm mondta h tetszek neki nagyon belém van esve én meg nem akarok tőle semmit se be se jön csak mint barát hiába utasítottam vissza gondolom haragszik vagy csalódott bennem igaz?
2011. febr. 14. 16:02
 1/2 ediZeJ ***** válasza:
Valószínűleg csalódott benned, bár ha elmagyarázod neki hogy mi lett volna pl összejöttök és nem működött volna és akkor a barátságotok is oda lett volna. Szerintem tuti lefog esni neki így, h miért mondtál nemet.
2011. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te tudod, a te barátnőd.
2011. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!