Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác a suliban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a suliban. (többi lent) Tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban,aki elég népszerű meg minden.Én nem igazán vagyok olyan,mint ő (mmint nem vagyok népszerű,utálok sportolni,nem tanulok valami jól...).Nekem ő nagyon tetszik,és szoktam nézni is őt,és néha meg azt veszem észre,hogy ő néz engem.Amikor beszélünk (ez nagyon nagyon nagyon ritka),általában mosolyog.Amikor egy barátnőm akar vele beszélni,és én is megyek vele,olyankor meg először a barátnőmre néz (de úgy egyszerűen haverosan) aztán meg rám,és elmosolyodik.De van amikor meg piszkál.Szerintem kicsit duci vagyok,és nálam csak soványabb lányok vannak az osztályban.Régebben ő is dagi volt,de azóta nagyon lefogyott és izmos is lett.amikor poénkodik a barátaival,elég hangosan beszél,és néha még oldalra is néz rám.De még annyi,hogy én általában a barátnőimmel vagyok.Az egyik barátnőm a legnépszerűbb a suliban,a másik kettő barátnőm pedig ugyanúgy csinos.Mind a hárman nagyon csinosak,és sokkal soványabbak is nálam.Sose vagyok egyedül,általában valamelyik barátnőmmel beszélgetek vagy ilyesmi.


Elég fontos lenne,mert ha tetszem neki,akkor mégis miért nem lép?Vagy ha nem tetszem neki,akkor minek néz folyton?És még egyszer,kérlek,hogy rendes válaszokat írjatok!


15/L



2013. márc. 13. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki, vagy csak észrevette hogy bejön neked és kíváncsi hogy mi lesz ebből. Ha régebben ő is duci volt, kétlem hogy annyira zavarná hogy nem vagy elöl deszka hátul léc típus. Viszont ha folyton a barátnőiddel lógsz, ne várd hogy csak úgy odasétál és elhív, mert ebben a korban nem épp kezdeményezőművészek a srácok még akkor sem, ha népszerű.
2013. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért nem lép mert fél azt várja hogy te menj oda hozzá
2013. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szerelemes beléd, csak meg akar szerezni. Azok a fiúk, akik nem bírják feldolgozni, hogy az édesanyjuk már nem nyalja a feneküket, azok mindenkit meg akarnak kapni, és fel vannak háborodva, meg vannak sértődve, amiért nem szereti őket mindenki. Azt hiszi, hogy jársz neki. Ebből így nem lesz semmi... De le merném azt is fogadni, hogy apukád egy nyafogós ember, olyan, aki "már jó előre megmondott" mindent.
2013. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet azért rád mosolyog inkább és azért pont téged néz, mert valószínűleg a kövér lányokat szereti. Szerintem menj oda hozzá, lépj te először. Majd ha esetleg összejöttök kicsit később beszéljetek nyiltan 1mással
2013. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!