Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti hogy kérdeztek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti hogy kérdeztek meg egy lányt h járna e veletek?

Figyelt kérdés
És ha a lány kérdezné meg akkor hogy kérdezze meg tölletek?
2013. márc. 13. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretnélek jobban megismerni,ha ez megvan,akkor ,,sokat gondolok rád" meg ilyen dumák !
2013. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szádat kell használni. (majdnem mindenre)
2013. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Én- Van barátod?

Lány- Nincs.

Én- Most már van.

Ez nálam bevált.. igaz nem az első randi után kell bedobni. :P 19/F

2013. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző, igen. Mert ugye te mondjuk az harmadik randi után, még mindig nemtudod hogy van e barátja vagy nincs xD
2013. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt én még sosem kérdeztem meg. Ez mindig jött magától. Randi, randi után, s egyszerűen tudtuk, hogy ez kapcsolat. Nem kellett sosem konkretizálni pláne nem az első randi előtt. Mert nem ettől függ, hogy meg van-e a csaj hanem attól megtudod-e tartani.
2013. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
" ,,sokat gondolok rád" meg ilyen dumák "--->hát ezen jót nevettem.xD
2013. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!