Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-19 éves fiúk, ez alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-19 éves fiúk, ez alapján ki járna/nem járna velem? (Elméleti kérdés, privátot nem kérek, képet nem küldök. )

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, csinos, elég szép arcú, a külsőmmel szerintem nincs probléma. Vékony vagyok, 165cm, szőkésbarna hajú, barna szemű, már ha mondanak ezek valamit.

A kérdés igazából a belsőmre vonatkozik. Sokak szerint elég fiús vagyok. Ezt pontosan nem tudom mire értik, de általában elég egyenes vagyok, sok haverom van, és kevés őszinte barátom, akik igazán fontosak. Leginkább rock zenét hallgatok, de nem vagyok rocker. Elég népszerű vagyok, ugyanakkor a fiúk inkább haverként tekintenek rám, mint lányként. Nem vagyok ribancos, nem teszem magam, a legtöbb dolgot poénra veszem.

A rossz tulajdonságaim, hogy szoktam káromkodni, és cigizek. A jók, hogy ha valakiben megbízom, akkor igazán tudok szeretni, hűséges vagyok, és általában kedves is, jól eltudok beszélgetni bárkivel, nincsenek előítéleteim. Plusz (állítólag) nagyon jó humorom is van, bár ez inkább amolyan fekete-humor, ami nem tudom mennyire előny egy lánytól.

Nálatok mi lenne innen a kizáró ok(ha van)?



2013. febr. 18. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem hangzik rosszul! Szerintem nem kell változtatni magadon, de a cigiről leszokhatnál!
2013. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem járnák veled.
2013. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ha 17-19 éves lennék járnék
2013. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
káromkodsz és cigizel... innentől nem tudlak nőnek tekinteni.
2013. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én járnék
2013. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Gondoltam, hogy a cigi lesz a leghúzósabb pont, de furcsa, mert pl. az osztályomban 17 lányból 11 cigizik.(Nem magamat akarom mentegetni, csak ez tényleg ma már annyira elterjedt, hogy tök nehéz olyan fiút/lányt találni aki nem cigizik.)
2013. febr. 18. 22:47
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
én valszeg nem, mert lefogadom, hogy egy 60 éves öregember vagy, és csak ökörködésből írtál regényt egy kitalált karakterről (onnantól hogy 60 éves vagy már nem túlzottan jó a tegezés... de ki nem fosja le?)
2013. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
60 éves? Oké.. Te sem vagy parás.
2013. febr. 18. 22:53
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. a cigizek-nél abba is hagytam az olvasást
2013. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sokan cigiznek, de az nem jelenti azt hogy neked is kell. Ki tudnál tűnni a tömegből ha leszoknál. Ha választás előtt állnék, akkor lehetne döntő dolog hogy azzal jövök össze aki nem cigizik!
2013. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!