Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hol volt a legcikibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hol volt a legcikibb hely ahol fel állt a bohóc?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
cirkuszba, máshol nem nagyon találkozok bohócokkal
2013. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy h látták is mások, vagy csak simán?
2013. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
látták
2013. márc. 13. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs abban semmi ciki, ha feláll, akárhol is vagyunk.

Viszont ha fel kéne állnia, de nem áll, na aaaz ciki :D:D

2013. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Iskolában 1 hülye előadáson. Leghátul voltunk a bnőmmel, aki volt olyan rendes hogy 1hét kihagyás elkezdett dörgölődni gondolom tudod hova és mivel. És pont mikor felállt, vége lett az előadásnak, engem hívott ki a tanár hogy átadjon 1 kib*szott poharat ajándékba..
2013. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Uszodában,mivel menem kellet igy kénytelen voltam kimeni ugy hogy feláll.Mivel a viztől rám tapadt a fürdönadrágom jobban látszodott,amikor kiléptem siettem az öltözőbe de szembe jött 2idős néni és észrevették,elmosolyogták magukat én meg zavarban voltam,minnél hamarabb haza akartam meni.
2013. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dr.Kardhal válasza:
100%
Olaszországban motorbaleset miatt lábsérüléssel kerültem kórházba. Nem volt komoly baj, csak az esetleges utóhatás miatt tartottak bent (agyirázkodás, stb.). Ez bőven elegendő ok - főleg, hogy jól voltam és örültem, hogy élek - a csinos ápoló rendszeres hivogatására. Egész éjjel a csengettyűt nyomkodtam. A nővérke, drága hajnalra kezdte beadni a derekát. Kellően felhúzott, a mély dekoltázsa, álltam, mint a cövek. Csak akkor esett le, hogy a simogatása mögött mi volt, amikor jött a vizit. Hatan nézték - a kötözött lábam helyett - a kórházi lenge halóing has alatti kitüremkedését. Úgy állt a "bohóc", mintha az összes nővérkét ki akarná dönteni. Nem részletezem, de orvost te még nem láttál úgy röhögni. Széttettem a kezem és mondtam, hogy izirájder. Nem biztos, hogy ugyanazt értették a kollégák.
2013. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Uszodában, lazább fürdőgatyában, de víz alatt mondjuk nem látszott. :D
2013. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!