Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfásult, hosszú kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfásult, hosszú kapcsolatból kikacsintgatva oda van értem, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ezzel a fiúval (ő 25 én 20) nemrég kezdtünk el nagyon sokat beszélgetni. Minden nap, órákig.

Konkrétan 2 hét alatt úgy lettünk, mintha évek óta ismernénk egymást...


Kölcsönös az izgalom, a remegés a csodás pillanat amikor találkozunk az iskolában, minden szép és jó, egy dolgot leszámítva...


Barátnője, van, 3 éve és elmesélte mennyire rossz már a dolog egy ideje...Most rosszul érzi magát mert teljesen beleesett ebbe a dologba velem, viszont lelkiismeret-furdalása van a lány miatt (okkal)


Hozzátenném, hogy én ezt időközben tudtam meg, ha az elején mondja nem kattanok rá a dologra.

Most viszont nyakig bennevagyunk.



Gondolom ilyen helyzetben senki nem hibás és én csak az utolsó kis dolog vagyok ami még egy indok arra hogy ne érezze jól magát abban a kapcsolatban, de mégis...



Kérlek mellőzétek a trágár beszólásokat, hogy krva vagyok ő meg egy szemét, mert most nem ilyenekre lenne szükségem, hanem véleményekre esetleg tapasztalatokat.



Előre is köszönöm!



2013. márc. 13. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Időt adnék a fiúnak, pl 2hetet és döntsön. Abban a 2hétben nem keresném, gondolja át, hogy mit akar, mit szeretne. 2hét után, vagy velem legyen, vagy felejtsen el. Én ezt tenném, nem lennék második egy kapcsolatban és olyan fiúval sem lennék, aki gyáva kilépni egy kapcsolatból, mert csak megsérülnék lelkileg
2013. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne legyél másodhegedűs,mert Te leszel a vesztes!Állítsd döntés elé:vagy Te,vagy a barátnője.Adj neki ultimátumot,és tisztázd a játékszabályokat előre vele.Másképpen nem érdemes ezt csinálni,mert nagyot csalódhatsz.Sosem tudhatod,mi valóság,és mi csupán hitegetés,duma.
2013. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a kérdés érdekes, azt hittem valami hosszú kapcsolatról van szó, hát nem, a 3 év az semmi

az hogy a fiú nem szereti a barátnőjét, hát ez nem lehet tudni, egy biztos ez ahogy csinálja nem szimpi, ha Te is így eleszel Veled is fogja csinálni, ez csak az én véleményem, de szeretem ha valaki őszinte, na ő nem az nekem

a másik csak két hétről van szó, ez sem sok idő, nem ismered,

ja ha annyira nem jó a csajjal, akkor eddig mire is várt?

Te tudod mit csinálsz, ha Téged választ azért gondold el, hogy kerültél képbe N

2013. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fospuska ***** válasza:
nem akarok ünneprontó lenni,de a palik 95%-a azt mondja az éppen fűtött nőnek,hogy rossz kapcsolatban él,válás előtt van,blabla, mert mit mondjon? marhaságot nem tud lenyomni a csaj torkán,amiért esténként nem elérhető,muszáj bevallani a társat,csak kell villantani egy kis reménysugarat,hogy lehet ez másképp is. másrészt hat az anyai ösztönökre: szegény fiú,majd én segítek. csak óvatosan,mert mézesmadzag is lehet.
2013. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem értem, hogy miért kell egy olyan fiúval kialakítani egy ilyen kapcsolatot (amikor te nem csak barátságot akarsz tőle) ha fiúnak van barátnője... Mindketten hibásak vagytok ebben az egészben, ha nem akar a barátnőjével lenni akkor hagyja inkább békén.


26 L

2016. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!