Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segithetnék a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segithetnék a barátnőmnek párt találni?

Figyelt kérdés
Huszas éveink közepén járunk és a barátnőmnek évek óta nem volt semmilyen kapcsolata. Amig tinik voltunk volt pár rövidebb-hosszabb kalandja, aztán egy nagy csalódás és azóta semmi. Rendszerint elhivjuk magunkkal bulizni, de egyáltalán nem próbálkozik, nem ismerkedik. Hogyan segithetnék neki?
2011. aug. 8. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szóljatok nekem!
2011. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez netszes. Keress olyan pasast aki jól néz ki, és ismerkedni akar, ha barátnőd szép, gyönyörű vagy átlagos akkor sok esélye van egy kapcsolatra.
2011. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hol lakik a barátnőd?
2011. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

netszes...:DDDddd



jut eszembe...Neten ne ismerkedj! Se te,se ő!

2011. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Cementtel!
2011. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nemsokára Bp-re költözik, reménykedek, hátha az lendít majd a helyzeten. Egyébként szép lány nagyon kevés önbizalommal.

Neten nem gondoltam ismerkedni, és szerintem ő sem. Azért köszi:)

2011. aug. 8. 19:52
 7/11 anonim válasza:

Mondd meg neki, hogy nézze meg az "Igenember" c. filmet Jim Carey játsza ... a lényeg az, hogy igen kell mondani a kihivásokra, ééss... én kipróbáltam, nekem bejött :)


22F

2011. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ki kell lepnie a komfortzonajabol es nyitottnak lenni az ismerkedeshez mindenhol, meg a neten is. Amig o nem valtoztat a hozzaallasan minden marad a regiben, hiaba jar el bulizni.
2011. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

20:56


Abban a filmben minden szarra igent mondott és nem csak a kihívásokra. ÉS, hogy ettől minden jóra fordul enyhén nevetséges. Vagy ha megkérdezik tőled, hogy b.zi vagy, arra is igent mondasz?


A kérdésre:

Mi lenne, ha nem avatkoznál bele a barátnőd dolgába? A középsuliban volt egy csaj, aki mindig össze akart hozni a zakkant barátnőivel, de nem foglalkoztam vele. Olyan volt, mintha én nem tudnék lányt szerezni magamnak, úgyhgy abba hagyta. Neki kell társat találni magának és nem neked. Aki pedig arra is képtelen, hogy egymaga keressen és találjon magának valakit, annak nem való kapcsolat.

2011. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom mindenáron összehozni valakivel, egyszerüen csak szeretném, ha végre boldog lenne. Nem kell félreérteni, nem nyomulok ezerrel, hogy valakivel összehozzam, egyszerüen csak elhivom oda, ahova mi is járunk.
2011. aug. 11. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!