Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eléggé beparáztattam magam, mert késik a menstruációm. Egy sráccal együtt vagyok, de még szűz vagyok, szóval nem feküdtünk le, csak petting volt. Nagyon figyeltünk mindenre, csak most nem jött meg, és hirtelen nagyon pánikolok. Előtte mindig pattanások szoktak kijönni rajtam, és sírós vagyok. Nem vagyok sírós, és a pattanások sem igen jöttek ki rajtam. És most bebeszélem magamnak, hogy ő megujjazott, és mi van, ha ondó maradt a kezén.. Mennyi esélye, hogy így teherbe lehet esni?


2013. márc. 14. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi nincs... ennyitől nagyon nehéz teherbe esni.. nagyon sokan túlaggódják ezt a dolgot...
2013. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mókusgyilkos ***** válasza:

csak ÍGY lehet teherbe esni.. angol tudósok bebizonyították!


2 kérdésem lenne: 1.: hányadikos vagy? 2.: van biológia órátok? ha az első kérdésre a válasz kisebb egyenlő mint 10 illetőleg a másodikra nincs / csak alszok rajta a válasz és/vagy az érdemjegy kisebb egyenlő mint kétharmad akkor: felejtsd el a pasikat és vegyél 1 kutyát.

2013. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj gondolom, hogy hülyeség de nagyon felidegesítettem magam most ezen. És goondoltam megerősítenek, hogy hülyeség.
2013. márc. 14. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
a legtöbb pár hónapokig,évekig próbálkozik a gyerekcsinálással,punciba élvezéssel,nem pettinggel. érted...
2013. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!