Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek kb. fél éve, de ebben a hónapban véletlenül kihagytam egy tablettát, így egy nappal később hagytam abba a szedését, viszont a kihagyott tabit követő napon is együtt voltunk a barátommal, aki fogamzásgátló mellett sem élvez belém soha, így akkor sem tette. Ha abbahagyom a tabletta szedését, általában 4. napon jön meg a menstruációm, a mai az 5. nap, és még nem jött meg. Aggódom, lehetek terhes? A válaszokat előre is köszönöm.
2013. márc. 7. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a tabikhoz nem értek, de az egy nap késés nem olyan furcsa, sok mindentől lehet, legfőképpen attól hogy agyon stresszeled magad.
2013. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az hogy 1 szem kihagyásnál már teherbe esik valaki. Viszont mért hagytad egyel késöbb abba? Ugyanugy kellett volna midnnet csak egy kimaradt es ennyi. Hónapok után ez nem gond. Mivel el sem megy beléd igy tuti nem avgy terhes. AMugy nyugodtan elmehetne, csak a terhességtől való félelelm miatt felesleges nem befelyezni az aktust. Neki is neked is sokkla nagyobbb élmény lenne. Pont ezért van a gyógyszer hogy nyugodtan elmehessen benned, dehát Ti tudjátok. Csak bekavartál ezzel a tovább szedéssel, ezt nem kellett volna.
2013. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem pontos a menstruációd, eltoltad egy nappal, simán pótolni kellett volna a tablettát és szedni normálisan, így 1 napot toltál rajta, de a stressz miatt lehet, hogy meg sem fog jönni.
2013. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Azt, hogy egy nappal később fejeztem be, azt úgy értettem, hogy ami hétfőn kimaradt, kedden vettem be, és így folytattam tovább, ezért egy nappal később fogyott el. Azért nem élvez belém a barátom, mert még ezzel is csökkenteni akarjuk a terhesség kockázatát, persze, nagyobb élvezet lenne, de így még kisebb az esély, hogy esetleg az legyek.

Ha nem jön meg, mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz.

2013. márc. 7. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Másnap reggel pótolnod kellett volna, még 12 órán belül, ez benne is van a tájékoztatóban. A kimaradt szemet pedig nem pótolod, ha eltelt 24 óra.
2013. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!