Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Adam Lambert jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Adam Lambert jó pasi és jó énekes?

Figyelt kérdés
Eltekintve attól,hogy homoszexuális!

2013. márc. 14. 17:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
énekesként nem ismerem, pasiként nem jön be. f/m
2013. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

"Eltekintve attól,hogy homoszexuális!"

sokan e miatt nem szeretik és ezért tartják rossz énekesnek.. azért írtam oda,hogy ha lehet ettől tekintsünk el és a tehetségét vegyük figyelembe!

2013. márc. 15. 19:25
 13/34 anonim ***** válasza:
Ezt nem birják sokan megérteni SP kapcsán! Nekem pl az ő dalai is tetszenek. Meg külsőre sincs vele bajom, mégis hányan támadják :(
2013. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Bresalio Nagy ***** válasza:

Sztem énekesként van pár jó száma (pl. Whataya want from me, Broken open, If I had you), vannak viszont olyan számai is, amik inkább csak középszerűek... De pl. a Tízparancsolatban az Is anybody listening c. dalt tök jól elénekelte sztem. Tehát ha nem a glamour rock-ban elért teljesítményt nézzük, ahol több külső dolog is közrejátszik abban, h milyen lesz egy szám, az jön le, h tud ő énekelni... (Bár lehet, h annyira azért nem is rendkívüli tehetség... xDD)


Pasiként pedig, háát... Volt egy időszak, amikor jól nézett ki. A Whataya want from me klipjében pl. imádnivaló. A mostani kinézetéről viszont sajnos már nem tudom ezt elmondani. Mert 2 dolog változott nála: 1. hízott; 2. a stílusa... A sok kiló festék már nem pozitív hatást ér el, nem azt, h kiemeli a kontúrokat az arcán pl.; hanem már annyira ki van festve, h néha azt érzem, úgy néz ki, mint egy bohóc... És nagyon rossz, h elment ebbe az irányba, h már ilyen mennyiségű festéket alkalmazzon... Am meg az öltözködési stílusa is, már nem egyedi a sok színes, telt színű, kontrasztos, rikító ruhadarabbal, hanem inkább nevetséges... Mert az a sok fura ruha már nem jól áll neki, inkább idegen és taszító...

De lehetne egyébként jó pasi, csak mostanában sajnos elment abba az irányba, h ne legyen annyira az. :(


(Egyébként meg ez az "eltekintve attól, h homoszexuális" kitétel valóban eléggé gáz. A kérdésben megfogalmazott 2 kisebb kérdés, h "jó pasi-e" és "jó énekes-e", sztem egyértelmű, h mire kérdez rá, és az is, h e 2-ben semmi szerepet nem játszik a szexuális irányultsága. Vagyis ha vki mégis elkezd arról beszélni, az eléggé gyökérségre vall... Az az illetőt minősíti... Ez viszont így olyan lett, mintha az, h homoszexuális, vmi negatívum lenne, vmi bűne, vagy ilyesmi, amitől "el kell tekinteni". A heteróknál se mondjuk, h "eltekintve attól, h heteroszexuális"...)

2013. márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi.Amúgy olvasd már el amit válasznak írtam....hogy meleg nem tartom negatívumnak..de sokan viszont igen..és ezért utálják..
2013. márc. 16. 11:12
 16/34 Glam Maarco ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Szerintem jó énekes és tetszenek a dalai is.

Kinézetre meg valóban nem az igazi... Régen nagyon helyes volt. Ezzel a festéssel és ruházattal egyáltalán nem tetszik. Olyan sötét az egész...

Szerintem ha visszatérne a régi kinézetéhez, sokkal több rajongót tudna maga körül.

2013. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Bresalio Nagy ***** válasza:
Elolvastam, képzeld el... xP xD Csak azt mondtam, h ez talán nem a legszerencsésebb megfogalmazás volt.
2013. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
nem gondoltam arra,hogy ez esetleg rossz megfogalmazás lehet. De rendben. XD
2013. márc. 17. 14:30
 19/34 anonim ***** válasza:

Nah most :

ZENE

.Jó énekes, 5 oktávos a tenorja WOW!

.A dalai, szexik, szépek, vagy akár lázadóak, neki mindegyik jól áll!

.A zenei aláfestés nos..GLAMASZTIKUSAN jó!


KÜLSŐ


.Jó pasi? Tökéletes!

.Jóképű, formás feje van, gyönyörű szemei

. Szuper teste van! 186 cm-nyi csoda!

.nah meg, amit minden rajongó tud, és nem lehet le venni róla a szemet...ahhj!


TEMPERAMENTUM


.Kemény, de ennek ellenére vicces, és gyengéd is tud lenni

.Ő büszkén vállalja a szexualitását, tiszteletre méltó!

.Rossz kisfiú, és mi glambertök is valljuk be, tud durván perverz is lenni, de hát így szeretjük :)

.sitten volt-e? Igen! verekedett a saját barátjával, ráadásul véletlen mást is fejbe vágott, 12órás őrizetet kapott (egyesek szerint a rendőröknek is neki ment de szerintem azért többet kapott volna) Másnap együtt hamburgereztek és nevettek az egészen(Adam + a barátja (sauli))

mindezek ellenére egy ilyen vad, szexi, gátlástalan pasinak igen is jól jön az imidszéhez ez a sitt dolog, keményebbé teszi az emberek szemében.

.Az előző, és a lady g szülinapjának tönkretétele, természetesen nem józanul történt, merthogy a kis kedvesem nincs rosszban az alkoholos italokkal főleg a wyski-vel


Én istenítem Adamet, igaz nem egy angyalka, de benne valahogy mégis tökéletesen egyesül, a jóság, a tapintatosság, a férfiasság, az elegancia, és a perverzség , a túlfűtöttség, a keménység, egy tökéletes, előadót, énekest, és férfit alkotva.


Összesítve: szerintem jó pasi és jó énekes :)

2013. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Nem is Adam Lambert,hanem Cristopher Lambert volt a hegylakó.
2013. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!