Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Adam Lambert jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Adam Lambert jó pasi és jó énekes?

Figyelt kérdés
Eltekintve attól,hogy homoszexuális!

2013. márc. 14. 17:06
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

19 : köszii:$ szeretem az ilyen nagy fanok válaszait olvasni:)

jó pasi,ha nincs rajta női ruha:D

2013. márc. 18. 19:15
 22/34 Glambert Franciska válasza:

Az a hegylakó a Christofel Lambert...

Nagyon nagy fazon, Adam: A Queen felkérte, hogy legyen a frontember. Igen, Freddie Mercury helyébe lépett. 4 és fél oktávnyi hangterjedelme van, ami kicsivel több, mint Christina Aguilera-é. Nagyon jól néz ki, gyönyörű haja és MINDENE.

2013. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
2013. márc. 24. 17:28
 24/34 anonim ***** válasza:

Olvasgattam a válaszok között, és úgy vettem észre hogy sokak szerint meghízott mostanában Adam. Közben éppen ellenkezőleg! Több mint 2 éve van együtt Sauli Koskinennel, aki szerintem nagyon jó hatással van rá. Adam hála neki(is) sokkal egészségesebben étkezik, többet sportol és egyre szebb és csillogóbb a bőre is. És ami a legfontosabb: végre BOLDOG. Egyébként mostanában sokkal visszafogottabban sminkel, mint régebben. És tényleg nem tudom, hogy sokaknak miért baj hogyha festi magát egy önbizalomhiányos, szeretnivaló fiú. Nemhiába BabyBoy a beceneve. :-). A hangjáról meg csak annyit mondok, hogy 3,5 oktávot kristálytisztán kiénekel, a hangja nem rég be lett biztosítva 10 és fél milliárd forintra. A queen frontembereként is tökéletesen helyt állt a nyáron. Ő egyike azon ritka tehetségeknek, akiknek élőben is kristálytiszta a hangja és Ő tényleg átérzi amit énekel, például amikor az Outlaws of love-ot, vagy az Underneathet énekli.

És valóban volt börtönben még 2010 decemberében, amikor összeverekedett részegen Saulival, akivel másnap kibékültek és azóta odafigyelnek arra, hogy mennyit isznak. Tudják hogy csak mértékkel szabad inni. Nekem Adam Lambert a példaképem. Ő nagyszerű ember, aki még rengeteget adakozik is. Bármi történjen vele, bárhogy is dönt a jövőben Én mindig ki fogok mellette állni!

2013. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

19-es vagyok, Ad minden, csak nem önbizalom hiányos :)

Azért inni tud még most is :)

2013. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti lennék. Adam önbizalomhiányos. Több interjúban elmondta, hogy lehet hogy nem tűnik annak, de belül ( a felszín alatt- underneath) igenis az. [link] meg az új tetkója is erre utal.

Egyébként tényeg tud inni, de ezt is elmondta többször, hogy próbál mértéket tartani. :-)

2013. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Igen, olvastam az ALH-t :) de szerintem nem feltétlen arra utal.vagy csak egy kicsit, de inkább néha kicsit bizonytalanabb mint sem bizalomhiányos (szerintem)
2013. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
"Mint egy előadónak, aki a színházban nőtt fel, nem esik nehezemre tettetni, hogy magabiztos vagyok. Annak kell látszanom."
2013. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
:) túl ártatlannak azért ne gondold :)
2013. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?
2013. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!