Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul tettem, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy nem mentem bele ezzel a férfival?

Figyelt kérdés
Nyáron odajött hozzám egy idegen pasi, és meghívott kajálni. Beengedett a lakásába, mert ott kényelmesebb enni/inni/beszélgetni. Eltelt kb 10 perc és kigombolta az ingjét, és simogatni kezdett, mire mondtam, hogy haza kéne mennem. Erre kérdezdte, hogy miért nem maradok még egy kicsit, miért nemmegyünk a hálószobába? Erre elmentem onnan gyorsan.
2013. márc. 14. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már azt rosszul tetted, hogy egy vadidegen lakására felmentél.
2013. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Ez alapján már jogosan feltételezhette, hogy másra is hajlandó vagy...
2013. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos szexelni akart a hálóba
2013. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, hogy rosszul tetted-e... Ha elmúltál 18 éves, és szexuálisan kiéhezett vagy, akkor éppenséggel bele is mehettél volna, ha jól esik.
2013. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lakására minek mentél fel?

Lehetett volna valami szervkereskedő. Felvisz, elkábít és pápá élet!

Vagy lehetett volna egy pszichopata aki megerőszakol és feldarabol/megöl/....

Vagy elrabol és pénzt kér a szüleidtől, hogy ha nem adnak meghalsz.


Lehet filmszerűen hangzik, meg hülyeségnek, de ezek valóba megtörtnénnek../sajnos/

Remélem tanulsz ebből és többet idegen lakására nem mész fel, sőt idegent sajátodra se! Kirabolhat.

2013. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ösnek igaza van, ha filmszerű ha nem, egyre több az ilyen és egyre több nőt rabolnak el qrvának is.
2013. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem ebből okultál és legközelebb nem mégy majd idegenek lakásába!
2013. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!