Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Mi a véleményet...

Lányok és nők! Mi a véleményetek a mai férfiakról? Mit csinálunk rosszul és te szerinted ti nők milyen hibát a férfival szemben?

Figyelt kérdés

Ne tartsd vissza!Csak öszintén ha lehet!

Vajon szerinted mit csinálunk rosszul és mi az amit ti csináltok rosszul?

Miért müködik manapság a legtöbb kapcsolat nehezzen?


2011. máj. 24. 12:30
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:

Mit csinálunk rosszul és te szerinted ti nők milyen hibát a férfival szemben?


Mit csinálunk rosszul és te szerinted ti nők milyen hibát vétetek egy kapcsoltaban a férfival szemben?


Ezt akartam írni csak valamiért lemaradt!

2011. máj. 24. 12:32
 2/46 anonim ***** válasza:

Mindkét fél önző, képtelen megérteni, elfogadni a másikat, kis dolgokból csinálnak nagy problémát, és azt hiszik, hogy majd életük végig rózsaszín felhős szerelemben fognak élni, miközben a házasság nemcsak erről szól.

Konkretizálva nekem a mai férfikkal az a problémám, hogy nem tudnak udvarolni (nem az erkélyes szerenádot értem), minden azonnal kell, türelmetlenek. Én azt szeretem, ha lassan bontakozik ki a kapcsolat és alaposan megismerjük egymást, szerintem így lehet jövője a dolgoknak.

2011. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:

Szerintem minden férfi a legjobb nõre vàgyik, amit a média sugall és arról nem is beszélve, hogy a középkorùak a tiniket keresik àltalàban.


Mi nõk talàn ott rontottuk el, hogy anyagiasak lettünk (tisztelet a kivételnek)és egyenjogùsàgot keresünk.

2011. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet általánosítani. Nekem pl. semmi bajom a férfiakkal (a nőkkel sem). Elfogadom őket olyannak, amilyenek, a legrosszabb, ami történhet, hogy aki nem szimpatikus, azzal nem keresek/tartok fenn kapcsolatot.

A férjemmel tökéletesen elégedett vagyok (a helyzetemmel is), a férjemet ÉN választottam, az életemet pedig ÉN alakítottam/alakítom.

A kapcsolatok azért nem működnek, mert nincs 100%-os elfogadás. Pl. fogok mondani: sokan panaszkodnak, hogy a férjük/párjuk lusta, alkoholista, nem figyel rájuk, megcsalja őket stb. stb. Kérdezem én, hogy akkor miért választották őt, és ha nem tetszik, akkor miért vannak még vele? Azért, mert azt hiszik, az illető megváltozik? Nem fog - és itt jön a képbe az elfogadás, csak azzal kezdj, akit el tudsz fogadni olyannak, amilyen, változtatások nélkül. Vagy azért, mert jobb/könnyebb vele, mint egyedül? Akkor meg ne sajnáltassák magukat, ők akarnak maradni anyagi vagy egyéb okokból, tehát érdekük maradni, mert jobb úgy nekik. Ha meg nem jobb, akkor magukra vessenek.

2011. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
Egyenjogúság helyett egyformaságot harcoltak ki a feministák. Megszűntek a férfiak férfiak lenni, hanem a nőietlen nők valami kasztrált bábuvá teszik őket. :(
2011. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim válasza:

A nők -általánosságban, és tisztelet a kivételnek- hajlamosak elhanyagolni magukat a gyerekre hivatkozva. Ez persze a férfiakra is igaz. Nem látják be, hogy ha igényesek lennének, és törődnének magukkal, akkor jobban tetszenének a párjuknak, és az esetleg nem kacsintgatna más felé.

Sok férfi hibája, hogy nem foglalkozik a gyerekkel, hagyja, hogy a felesége megszakadjon, mondván, hogy otthon van, ráér mindenre.

A kommunikáció hiánya egyaránt mindkét nemnél megjelenik. Elvárják a másiktól, hogy gondolat olvasó legyen, de ha nem, akkor meg patáliát csapnak. Pedig a kommunikáció rengeteg problémát és feszültséget meg tud oldani.

2011. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Mi nõk talàn ott rontottuk el, hogy anyagiasak lettünk (tisztelet a kivételnek)és egyenjogùsàgot keresünk.


Ezen még lehetne változtatni!

Úgy ahogy nekünk is!

Én tudod mit mondok és miről ábrándozok egésznap??

Hogy mikor találok egy kedves lányt aki nem most lépett ki a modell újságból és nem azt nézi hogy mim van és mit dolgozok!!!Hol vannak a természertes öszinte lányok??Hol vannak a természetes szépségü lányok akik nincsenek szét szilikonozva és szétfestsve szétsminkelve??

2011. máj. 24. 12:42
 8/46 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:38


Az alkoholizmus elég rossz példa volt szerintem!Aki azt elfogadja az vagy hülye vagy ő maga is alkoholista!!

2011. máj. 24. 12:44
 9/46 anonim ***** válasza:

Szerintem Te keresed őket rossz helyen. Tucatjával rohangálunk. És én is megtaláltam a párom, aki remek férfi, tele jó tulajdonságokkal és gyengékkel is, amikért hajlandó vagyok még jobban szeretni őt. :)


Pénze az nincs, de szeret.

2011. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

Látom a kérdés feltevője nagyon a külsőségekre akar rámenni. Erről az a véleményem, hogy nem a külső számít.


A legnagyobb és legalapvetőbb probléma, amit már többen fel is vetettek, hogy a nők férfiakká válnak, a férfiak pedig nőkké.


A szerepek felcserélődése, de legalábbis összemosódása alapvető diszharmóniát okoz. Teljesen mindegy, hogy a külső, vagy a belső tulajdonságokra gondolunk. Éppen ezért én a legvonzóbbank azokat a lányokat tartom, akik az ősi értékeket hordozzák magukban. Természetesen fériak esetében is így gondolom.


F/22

2011. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!