Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a tanárom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a tanárom? Akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Van egy férfi tanárom, aki már nem mondható fiatalnak és családja is van. Viszont a korához képest nagyon jófej és fiatalos is. Órán leginkább velem és egy másik lánnyal szokott beszélgetni, mármint hogy vicces megjegyzéseket tesz, beszólogat. A folyosón mindig nagyon rám mosolyog, viccből nekem jön, simogat szóval a kelleténél több a testi kontaktus. De másokkal nem csinálja ezt. Már több osztálytársam is mondta, és én is észrevettem, hogy a melleimet illetve a seggemet is szokta bámulni. Hallottam pletyka szintjén hogy annak ellenére hogy felesége van viszonya volt/van egy nővel. És a diáklányokat régebben is előszeretettel fogdosta.

Bejövök neki? Meg akar fektetni? Vagy létezik hogy valakinek csak simán ilyen stílusa? Hogy fogdossa a lányokat minden ok nélkül?

16/L



2013. márc. 14. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
ez sosem normális egy tanárnál! kerüld el szerintem.. vagyis próbáld. én ezt tenném a helyedbe
2013. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy pedo a bácsi. Mindenesetre nagyon figyelj, soha ne maradj vele kettesben és ha hozzád mer nyúlni, azonnal szólj a szüleidnek, az igazgatónak. Az nem normális, hogy a tanár bácsi a diáklány fenekét, mellét nézegeti. Amikor az iskolában van, akkor a nem lenne szabad férfiként néznie rátok/rád. Szóval, a lényeg, hogy SOHA ne maradj vele kettesben, mindig legyen veled valaki és ha hozzád ér, akkor határozottan kérd ki magadnak. Ha valóban az történik, amit leírsz (és nem csak valami félreértésről van szó), akkor amit a tanárod csinál, szexuális zaklatás. Vedd komolyan!
2013. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

igen létezik egy sítilus hogy fogdossa azaz szeret hozzáérni a lányokhoz semmi hátsó szándék nélkül, fogalmazhatnék úgy hogy szeretettel "nyúl" feléd! Igaz, hogy Keringenek róla pletykák...de azok csak pletykák... Amúgy ezt a simogatás dolgot mégis hol, melyik testrészeden "csinálja", talán csak kedvességből és semmi hátulütője sincs a dolognak. De persze lehet ennek az ellenkezője is, hogy tényleg rád akar nyomulni, de úgy érzem, hogy egy diáklány miatt nem kockáztatná a munkáját!

19/L

2013. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

Szia szerintem akar tőled nem is keveset de ne hagyd 1 kort ha kérdezhetnék ha nem személyes de szólj az igazgatónak vagy barátnőtől kérj segítséget(baráttól ne mert beveri a képét már ha ilyen jó csaj vagy :D de valaki segítsen mert ez durva én csak 13 éves vagyok de ha egy tanár valamelyik jó barátomra(lány és nem csajom csak haver) így nyomulna beverném a képét és feljelenteném 13 éves koromhoz képest elég felvilágosult vagyok és erre azt a szót mondanám hogy pedofil :( remélem tudtam segíteni

majd írj a fejleményekről

valamit mindenképp csinálj !!!!!

2013. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a pletykára ne adj...

HA durvul a dolog,akkor szólj más tanárnak.De szerintem csak szép vagy,és ez őt sem hagyja hidegen.(minden férfi megnézi a jó csajokat)

2013. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
18:35: hogy hol csinálja a simogatást? kezemet, hátamat, átkarol, de volt már hogy hozzáért a seggemhez, és az a hozzáérés nem csak véletlen volt, kicsit bele is csípett.
2013. márc. 14. 18:41
 7/21 tetris ***** válasza:
39%

Kétkedéssel olvastam a leírtakat. Ha az a tanár sokat viccelődik veled, kedveskedik, ilyesmi, az szerintem azt jelenti, hogy jópofa, kedves lánynak tart, aki érti a viccet, és vele együtt nevet rajtuk.

Rád mosolyog a folyosón. Hát már ez is baj?

Azt pedig nem vagyok képes elhinni, hogy a popsidat meg a melleidet bámulná. Talán csak úgy tűnik. De még ha oda is néz, ugyan mit árthat vele? A bőréből nem bújhat ki, megbámulja azt, ami tetszik neki. Minden férfi ilyen. Nyilván nőies idomaid vannak, csinoska vagy, ezért bámul.

Ha nem tett semmilyen szexista jellegű dolgot, akkor szerintem kár túlzottan nagy jelentőséget tulajdonítani a dolognak. Arra azonban figyelj, hogy semmilyen módon se kellesd magad előtte, ne viselj kivágott, feszes ruhákat. És igaza lehet annak a válaszolónak is, aki azt írta, ne nagyon maradj vele kettesben. Jobb megelőzni a problémákat.

A pletykákkal pedig nem kell törődni. Ki tudja, mi igaz, mi nem az.

2013. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
A tanár a legszigorúbb szabályok szerint hivatalosan nem is érhet a diákokhoz, nemhogy még simogassa is. Ha zavar ez az egész, szólj a szüleidnek, ők tudnak vele, esetleg az igazgatóddal beszélni, aki komolyabb lépéseket is tud tenni, ha ez Téged zavar. Azt, hogy bámul Téged, elég nehéz bizonyítani, hacsak nincs bekamerázva az egész suli, de ez nem egészséges, akár pedofil, akár csak ilyen a "stílusa", nem teheti ezt. Fordulj segítségért, lehetőség szerint minél hamarabb!
2013. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

Hát én nem hiszem ezt. Szerintem csak nagy a fantáziád.

És ha ilyeneket beszéltek róla, akkor bizony nagyon megütheti a bokáját szerencsétlen.

2013. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
Ismertem olyan ferfi tanart akiröl bizonyitott volt hogy szeret félredugni.Diaklanyokkal a.discoban intimebb helyzetbe kerülni,(nem 16 évesk,idösebbek)de iskolan belül soha nem csinalt semmi feltünöt.Nem hiszem ezt igy el.
2013. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!