Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Twilight4 kérdése:

Szerintetek az normális hogy a tanárom rám írogat? Tudom hogy nem az. Csak nem tudok rájönni hogy mi a szándéka vele?! Mert nem ír semmi olyan dolgot ami utalna arra hogy akarna is tőlem valamit, de én pedig nagyon is szeretek vele beszélgetni.

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 16:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
A vén kujon. Te pedig adod alá a lovat.
2013. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk miket írogat rád, úgyhogy passz.
2013. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
lehet Twilight rajongó :D
2013. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs szexuális töltöttsége a dolognak, normális. Amint van, illegális. (Na jó nem, de jól hangzott :D )
2013. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ír semmi olyat, akkor mi a probléma? Lehet értelmesnek tűnsz, jó beszélgetőpartner vagy akármi....nem kell egyből arra gondolni. Lány vagy? Gondolom ő férfi...hány éves vagy? És ő?
2013. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem vén..30éves

Igen jól gondolod lány vagyok és 16 éves.

Egyenlőre nem írt semmi sértőt..de elég jól ismer már olyan dolgokat is tud rólam,amire még talán ha megkérdezném a barátaimat hogy pl : mi a kedvenc helyem?! és ők nem tudnák a választ..csak azt nem értem hogy miért írogat és miért pont nekem az egész iskolából?

2013. márc. 5. 17:09
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy csak neked irogat?
2013. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod? Beszéltél erről másnak is? Lehet hogy van még pár gyerek a suliból, akivel szintén elbeszélget mindenféléről. Lehet, hogy fiatal felfogású és hasonló témák érdeklik, mint téged.
2013. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem másnak is erről..kérdezgettem más osztályokat is hogy írogat-e valakinek és nem. Biztos vagyok benne hogy nem írogat másnak az iskolából.Régen nem csak nekem írt,de kb 1hónapja ez változott és mostmár csak nekem ír.
2013. márc. 5. 17:26
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szoval mostmar a fel suli tudja, hogy irogat neked?
2013. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!