Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan koptatnátok le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan koptatnátok le?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki álandóan hazakísér pedig ő a másik irányba lakik :(

Az ebédlőben is megvár pedig és a csajokkal ülök és órán engem bámul érzem a tekintetét magamon és ráz a hideg!

most az egyik barátnőm odament hozzá és megkérdezte mire várnak a tesómmal és azt mondta hogy a tesómra vár pedig hamarabb felöltözött a tesóm mint ő mert a tesóm már indult volna de ő leült és engem bámult.

Akkor mozdult meg amikor kivittem a tálcám.


K.rvára elemgem van már belőle pedig megmontam neki hogy nem az esetem!És megkérdeztem tőle hogy "nincs jobb dolgod mint minket hazakísérni?"azt mondta nincs! :(


Hogy a francba koptassam le csajok?

Ti mit csináltok/csinálnátok ilyenkor?


2013. márc. 14. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
túl szépen beszélsz vele az a legnagyobb baj...légy egy kicsit duvább vele úgy hátha megérti
2013. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy haza találok egyedül is és hagyjon békén.
2013. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok lány,de ismerős a helyzet.

Próbáltad már azt,hogy alibiből megkérsz egy másik srácot,hogy haza kísérjen?

Persze úgy,hogy az akit megkérsz be legyen avatva.

2013. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát pont ez a baj...

attól félek hogy elsírja magát ha durvább vagyok!

legutóbb kiborultam hogy hova rohan én még össze sem pakoltam de ő és a tesóm már mentek is pedig akart velem beszélni a tanárom :(

2013. márc. 14. 19:22
 5/11 anonim ***** válasza:

pont ebben a helyzetben vagyok én is, csak nekem mindig hoz ajándékot is>.<

én megmondtam neki, hogy N-E-M, de nem fogta fel. drasztikusabbb módszernek kell folyamadnunk:D

15/L

2013. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
foley jót ír. másik pasit keríts, akivel eltöltöd az idődet hogy lássa, hogy ő csak felesleges harmadik lenne.
2013. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell küldened határozottan melegebb éghajlatra. Szarul fog esni neki, igen. De az a srác, akitől megkérdezik, h nincs-e jobb dolga, mint Titeket hazakísérni, és erre az a válasza, h nincs, sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de ha nem küldöd el nyíltan, körfalazás nélkül a fenébe, még egy jó ideig nem fog békén hagyni...
2013. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek.
2013. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Fullosan igazatok van :)

Igyekszem majd megütni azt a hangnemet :)

Köszönöm és írhattok még :D

2013. márc. 14. 19:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Még jól nyomja a gyerek! :D Én még csak nem is nagyon mere ránézni sem lányokra, pedig írátk már facebookon csajok, hogy helyes vagyok, meg szoktak is nálam kezdeményezni facebookon, de a való életben sajnos még mindig félek kezdeményezni. Bár olyan lennénk,mint az a srác! :D
2013. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!