Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan képzelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan képzelitek el az álompasit?

Figyelt kérdés
Külsöleg,belsöleg...:) álmodozzunk kicsit:) Kort írjatok legyetekszívesek
2013. márc. 14. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg:közepesen izmos,barna szemű,barna hajú. Belsőleg az a fontos,hogy legyen köztünk összhang és hogy ne legyen túl nagy eltérés a világnézetünkben. Becsületesség és tisztaság alap.
2013. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,ezt lefelejtettem: 28 vagyok
2013. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mikor kb 13-14 éves voltam, mindig az volt a nagy álmom, hogy legyen barna hajú, kék szemű és legyen gitárja. Az udvariasság, műveltség részemről nem is kérdés...


Aztán 17 évesen megismerkedtem, egy hosszúhajú kékszemű sráccal :D volt gitárja is :)

Azóta, kb. 20 évesen levágatta a haját, már nem hosszúhajú, de a barna szeme, kék szeme még mindig a régi :) vicces, mindig jókat derülünk együtt, művelt és ha még nem derült volna ki, engem szeret a legjobban ezen a világon :D


Számomra nem fotos, hogy izmos legyen, régebben edzett, ma már nem.


Számomra a párom az igazi álomférfi, kívül belül, hibáival együtt...

2013. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22 lány voltam :)
2013. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
gitár = puncimágnes
2013. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy álompasi.
2013. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fiatalon nekem az álom pasi úgy nézett ki mint Harrison Ford A star wars filmek forgatásakor.


Mégis a férjem az álom pasasom akivel 12 éve élek együtt olyan mint Kevin James. Nagy darab, kopaszos, hatalmas szíve és humora van. Nincs olyan nap hogy ne nevettessen meg, vagy ne érezzem hogy szeret. Még ennyi év után is mindig örömet tud szeretni, és kényeztet..

Régen rájöttem, hogy nem a külső számít, hanem hogy milyen ember valójában..

2013. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szép mosoly, szép szemek(mindegy, hogy milyen színű),sötét,dús,tüsi haj...185cm,széles vállak és átlagos test.Ne legyen kigyúrva.Pici izom lehet a karján,de max azért, mert sportolt régen esetleg.Pocakos is lehet.


Belső:kedves,gavallér,illemtudó,tisztelettudó,szorgalmas,becsületes...éljen hasonló körülmények között,mint én!!!ja és legyen humoros :-)

2013. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Külsö :Tobias Licht,Antonio Sabato Jr.,Eddie Cibrian tipusuak.Belsöleg:ne legyen csavargo,legyen hobbija(auto,foci vagy akár motor,szerelés,)szeressen nyaralni,legyen kicsit visszafogottabb(ferfias)Ne legyenek trágár szavai mindennapokban,szenvedélyes,öszinte.kb ennyi .Sorolhatnam holnapig is:)
2013. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hű, hát nekem az ideálom teljesen más volt, mint amilyen a férjem. :) Mindig is egy barna hajú, barna szemű temperamentumosabb férfiről álmodoztam, ezzel szemben a férjem szőke hajú, kék szemű és visszafogottabb. Érdekes.. :)
2013. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!