Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Epp arrol olvastam hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szómorú lány13 kérdése:

Epp arrol olvastam hogy mi számit nagy es kicsi mellnek szerintetek? Folytatas lent

Figyelt kérdés
es a kerdeseket mind kis mellu nok raktak fel es olyan rossz velemenyel vannak a nagy mellu lanyokrol mintha tudtak volna iranyitani a genetikat miert van ez igy ?? Es nekem nagy mellem van dupla D
2013. márc. 14. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

és most mi a kérdés?

ez más sablonra is áthúzható: egyenes vagy göndör haj, szőke vagy fekete: szidják egymást, mert kicsit irigy az ember, vagy csupán a megszokott bélyegek.. szőke=buta stb. akik, tudnak problémázni azon, hogy nagy mell=k*rva azzal nem kell foglalkozni :D butaság.

nekem is nagy mellem van, nővéremnek kicsi. tudod kis mellűeknél ez abból fakad, hogy míg a te ciciidet megnézik, dicsérik addig egy hiába csinos lányt a fiúk (kamaszként) kicsúfolnak.. lapos, deszka stb. és ez megmarad a későbbiekben is.

pedig alapvetően teljesen mindegy (:

2013. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azert mert a legtobb helyen az van, h miyen jo a nagy mell, meg h az kell a ferfiaknak..ezert igy akaratlanul is utalni kezdik a nagy mellu noket..
2013. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 valaszolo koszonom szerintem is csak mert engem folyton rossz szavakkal illetnek mert a nagy mellem mar lassan utalom ://
2013. márc. 14. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pici tenyerem van, és azt sem tölti ki a mellem, szerintem ez picinek számít. A normál méret az, ami másfélszerese az enyémnek, és nagynak számít az én szememben az a méret, amit nem tudnék megszokni, mert zavarna, ha két akkora cucc lenne a mellkasomon. Nem nézek le senkit azért, mert nagy melle van, csak azt, aki ettől többnek érzi magát. Én úgy látom, a nagy mell sokkal több problémát tud okozni, mint amennyire elégedettséggel tölti el viselőjét.
2013. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én irigykedek nagymellű társaimra, de sose szóltam be nagymellű lánynak, mert mindenki úgy szép ahogy teremtődött és kész. :)
2013. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!