Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú mit tegyek? :O folytatás lent.

Figyelt kérdés
5.-ben félévkor lett az osztálytársunk. 6.-ban kezdett megtetszeni. nem mondtam el neki, féltem mit mond. aztán októberben mondta többször is hogy szeret. leblokkoltam. nem tudtam mondani hogy én is. csak annyit: én nem:|. ezt párszor mondogatta még tavaly. mostanság jókat beszélünk és én egyre szerelmesebb vagyok. nem mondhatom el neki több okból is: van az osztályban még 2 lány akik szépek és azokat ő 8-9re pontozta egy tízes skálán. engem 0, mert én csak haver vagyok. tegnap (február 23.) szombaton volt disco. azt a 2 lány felkérte táncolni. elutasították. én már vártam jön e oda hozzám mert elég szexis ruhában voltam:$. de nem jött. rám se nézett.de előtte ezt mondta egyik osztálytársam, amikor felvettem a ruhám: ha ezt Ő meglátja akkor uuu. én ennek örültem de semmit nem mondott. most nem merem elmondani neki mit érzek már azt hiszem nem szeret. mit tegyek? :O ÉRTELMES VÁLASZOKAT!!!!
2013. febr. 24. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább a tanulással foglalkozz mint a pasizással 12 évesen...
2013. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nőjj fel....
2013. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te kúrtad el kisp.csa. Tudod kivel szórakozzál...
2013. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. válaszoló megmondta a tuttit! :DD
2013. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te halasztottad el az esélyt, ráb*sztál. Vagy mondd el neki, vagy hagyd a p*csába. Hogyha azt mondta hogy szeret akkor hogy lehetsz ilyen hülye hogy félsz attól hogy nem szeret. Ez hülyeség. Én 8. osztályos vagyok, nem tudom hogy te mennyi vagy, de ez gyerekes. Azért nem mert odamenni hozzád, mert te szebb vagy, vagy azok a csajok akikhez odament azok ribik, és egyszerűen egy fostalikcsa puhap*cs. Már bocs....
2013. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia kérdező tudom régi kérdés ,de mi lett a vége?
2021. júl. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!