Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ettől megszabadu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ettől megszabadulni?

Figyelt kérdés
Még 8.osztályos koromban volt egy lány akinek állítólag tetszettem és jelezte is ezt, de közben más srácokat meg folyamatosan ölelgetett, meg rajongott értük. Nekem is tetszett ő, de közben ettől teljesen elment az önbizalmam (ő volt az első lány aki tetszett) és oda jutottam, hogy most itt vagyok a középiskola vége felé, de még egy lánnyal se sikerült normális kapcsolatot kialakítani (pedig a kölcsönös vonzalom megvolt) mivel egyrészt nincs önbizalmam kezdeményezni, másrészt attól rettegek hogy egyszer minden lány ezt fogja csinálni velem. 18/F

#rossz;élmény;hatás;megszabadul
2013. márc. 14. 22:58
 1/1 anonim válasza:

Még nagyon fiatal vagy semmi sincs veszve. :))


Ezzel a lánnyal sztem nem érdemes fogalkozni...


Ne görcsölj rá,ha látsz egy szép lányt aki szimpatikusan viselkedik akk. óvatosan közeledj felé. :)

2013. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!