Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, pasik akik neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, pasik akik neten ismerkednek mi visz erre rá titeket?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményekre mert én még sosem ismerkedtem neten, élőben sokkal jobb élménytelibb meg minden.

A ti véleményetek szerint mitől jobb neten?

Bocsi a "hülye" kérdésért, de unatkozom. :D

L/18


2013. márc. 15. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
én egyszer teljesen hülyeségből regisztráltam. szakított velem a barátom,önbecsülés a padlón,a csajok ajánlották hülyeségből. regisztráltam,feltöltöttem a képet,hát pillanatok alatt visszajött a magabiztosságom :D végül volt pár randim,és az egyikből kapcsolat is lett.nem bántam meg végül,de nem leszek netrandi függő :)
2013. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kangorcs!


Bocs de en is unatkozom!! XD

2013. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azért neten ismerkedtem, mert leszbikus vagyok..és így az utcán leszólítás,vagy ilyesmi ismerkedési módok esélye kb. 0-ra csökkent.
2013. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Előfordulhat hogy a sikertelenség miatt, nálam önbizalomhiányból. Egyszerűen nem tudok csak úgy odamenni egy lányhoz, iskolában, vagy az utcán, de még buliban sem, aki bejön. Általában mással vannak elfoglalva, ha meg nincsenek, nem tudok szöveget, amivel odamehetnék, ha tudok, aggódom, hogy 2 mondat után elfullad a beszélgetés, akkor meg hülyén nézne ki, hogy "van kedved találkozni?" Egyébként nem vagyok se csúnya, nincsenek egyéb problémáim se, csak idegenekkel vagyok ilyen zavarban.

Ja, írhattok csajok ha akartok :D

2013. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 lehetőség a sok közül. Amúgy nem neten kell ismerkedni, mert levélből nem igen lehet megismerni a másikat. A net csak egy eszköz, hogy felvedd vele a kapcsolatot, majd aztán élőben megismered. Sokan helytelenül azt hiszik hogy a neten kell megismerniük a másikat, aztán csodálkoznak meg szidják a netes társkereső oldalakat hogy nem megy. Pedig az nem az oldal hibája hanem csakis az övék.
2013. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!